Як прикрашати печива.

Печиво, а тим більше домашнє печиво, само по собі є прикрасою столу, навіть якщо воно просто вирізано у вигляді звичайних кружечків, зірочок або трикутничків. Але якщо його витончено і узорчато прикрасити, то це блюдо моментально стане справжньою святковою Сластьон.
Інструкція
1
Можна почати прикрашати ще на стадії приготування тіста. Наприклад, в пісочне тісто для печива підмішування какао або тертий шоколад. При випічці вийде ефект «шахового» або «мармурового» печива. А якщо додати в саме тісто дрібно рубаний мигдаль і волоські горіхи, то дані вкраплення будуть приголомшливою розсипом виглядати в структурі печива. Такий же ефект дадуть цедра лимона і апельсина, дрібно рубані цукати.
2
Якщо ви з'єднаєте два однакових за розміром печива разом, попередньо промазав начинкою з варення, а зверху поллєте шоколадною глазур'ю і злегка прісиплет меленим мускатним горіхом або корицею, то вийде майже тістечко. Поки шоколад не застиг, можна покрити рубаними смарагдовими фісташками, зацукрованими фруктами.
3
Щоб зробити фігурне печиво, необхідно запастися спеціальними фігурними формочками. Наприклад, дитяче печиво можна вирізати у формі: конячки, сніговика, ялинки, машинки, квітки, будиночка і т.д. Підготовлені фігурки доповніть зверху підходящими деталями з тіста. Наприклад, хвіст і гриву для коня зробіть з джгутиків тіста.
4
Печиво з круглим пишним верхом добре виглядає, якщо нижню частину - основу - вмочити в шоколадну, білу або темну, глазур.
5
Медові пряники у формі сердечок, зірочок або півмісяців повністю покрийте шоколадною глазур'ю. Для цього просто занурте їх у рідкий шоколад і дайте висохнути.
6
Прекрасним і універсальним прикрасою для класичного круглого печива стане нуга з горіхами. Після покриття нею дозвольте печінкою повністю охолонути. Потім можна його вмочити в шоколадну глазур.
7
Святково і урочисто виглядає чорно-біле прикраса. Спочатку покрийте печиво темної шоколадною глазур'ю і, поки вона не застигла, нанесіть білою глазур'ю намистинки, візерунки, смужки. Можна присипати білосніжною кокосовою стружкою.