Як підключити зовнішній вінчестер.

Скільки б не було вільного місця на вашому комп'ютері, якщо ви любитель музики, фільмів, ігор або навіть просто фотографій і картинок хорошої якості, то рано чи пізно ви зіткнетеся з тим, що місця не вистачає і треба купувати додатковий носій . Часто вибір залишається за зовнішніми вінчестерами , тому вони компактні і мобільні. Так як же їх підключати?
Інструкція
1
Насправді саме по собі підключення зовнішнього вінчестера не становить труднощів. Найголовніше - це використовувати робочий usb-роз'єм.
2
Отже, для того, щоб здійснити підключення зовнішнього жорсткого диска до комп'ютера, зовсім не обов'язково вимикати останній. Сучасні операційні системи мають властивість "Plug-and-play", що дослівно означає «Встав і працюй/грай». Це означає, що новий пристрій система виявить у режимі реального часу і перезавантаження не буде потрібно.
3
У комплектацію зовнішніх накопичувачів часто поставляється usb-кабель, розділені на 2 usb-штекера. Це означає, що ви можете використовувати і один штекер, що дозволить знизити енергоспоживання, що витрачається диском. Однак пам'ятайте, що і швидкість передачі даних в цьому випадку буде приблизно вдвічі менше, ніж при підключенні відразу двох штекерів.
4
Виходите з того, з яким типом пристроїв буде взаємодіяти ваш жорсткий диск. Якщо це ноутбук, що працює на батареях, то краще звичайно, використовувати 1 гілку кабелю. Якщо ж ноутбук або комп'ютер працюють від мережі, то сміливо використовуйте обидві гілки шнура і максимально використовуйте потенціал зовнішнього диска.
5
Для підключення диска знайдіть на своєму комп'ютері usb-раз'ем.Он виглядає так, як показано на рісунке.Обратіте увагу, що існує кілька типів роз'ємів, тому ви повинні підібрати підходящий для вашої моделі зовнішнього диска.
6
Після підключення система сповістить вас про те, що знайдено нове обладнання і воно готове до використання.
7
Якщо цього не сталося, то спробуйте використовувати інший роз'єм, наприклад, що знаходиться на задній стінці вашого системного блоку. Якщо ж ви перепробували всі роз'єми, але результату немає, то виведення може бути два - або вам слід звернутися до продавця зовнішнього диска з метою його заміни, або варто перевірити материнську плату - можливо, проблема криється саме в ній.
Якщо вам не вистачає пам'яті на вашому комп'ютері або необхідно резервне копіювання ваших даних, то зовнішній жорсткий диск буде кращим рішенням. Його можна швидко встановити і перепідключатися від комп'ютера до комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - SATA диск;
  • - корпус для зовнішніх SATA дисків.
Інструкція
1
Для того щоб встановити зовнішній Sata диск, на вашому комп'ютері повинен стояти потужний блок живлення здатний видавати достатню потужність. Тому перед покупкою додаткового жорсткого диска дізнайтеся, якої потужності у вас блок живлення. Проконсультуйтеся у фахівців, чи вистачить його потужності для роботи декількох жорстких дисків. І при необхідності замініть його на більш потужний.
2
Також купите в комп'ютерному магазині спеціальний корпус для зовнішніх Sata дисків. У кожному магазині є величезний вибір таких корпусів і вам не важко підібрати найбільш оптимальний для вас варіант. Такий корпус підключається до комп'ютера через USB порт і є найбільш поширеним серед користувачів.
3
Після покупки корпусу і необхідного Sata диска ви можете звернутися до продавця, щоб вам встановили ваш жорсткий диск в корпус. Або можете зробити це самостійно. Для цього вам потрібно відкрутити один гвинт, який знаходиться поруч з гніздом для проведення й, відсунувши кришку трохи назад, зняти її.
4
Потім вам потрібно встановити ваш жорсткий диск таким чином, щоб штекери з плати всередині корпусу увійшли в гнізда жорсткого диска, не докладаючи до цього особливих зусиль. Жорсткий диск повинен увійти легко. Після цього закрийте кришку і закрутіть гвинт назад.
5
Застроміть кабель, який йде разом з корпусом в гніздо, і підключіть жорсткий диск через USB порт. Проте варто зауважити, що швидкість передачі даних таких зовнішніх дисків буде вже не така висока як на вашому внутрішньому жорсткому диску.
6
Для того щоб у вас була більш висока швидкість передачі даних або якщо ви хочете підключити до комп'ютера кілька жорстких дисків відразу, вам потрібно купити спеціальний корпус який придбати вже важче, ніж звичайний, так як такі корпуси зазвичай використовують для серверів. Але вони більш зручні тим, що в них є підтримка «гарячої» заміни дисків. Вам не потрібно буде кожен раз вимикати комп'ютер, щоб витягнути потрібний жорсткий диск. Ви зможете зробити це навіть при включеному комп'ютері.