Як закріпити стельові карнизи. Як кріпиться карниз стельового кріплення.

Переважна більшість людей вважає за краще робити дрібний побутовий ремонт своїми руками. Переваги такого підходу очевидні - витративши зовсім небагато сил і часу, ви отримаєте якісно, «на совість», зроблену роботу. До того ж, законна гордість буде тішити ваше самолюбство, а зекономлені гроші - приємно відтягувати кишеню. Так що, якщо ви вмієте тримати в руках молоток і дриль - сміливо беріться за роботу. Стельові карнизи допоможуть додати закінчений вигляд і вишуканість будь-якого інтер'єру.
Вам знадобиться
  • набір кріплень,
  • олівець,
  • рулетка,
  • будівельний рівень,
  • викрутка,
  • молоток,
  • електродриль з набором свердел.
Інструкція
1
Виберіть карниз. Довжина карниза визначається виходячи з розмірів приміщення. Слід враховувати, що вона повинна бути на 40-50 см більше, ніж ширина вашого віконного отвору. Також, необхідно взяти до уваги наявність еркерів або кутових елементів, якщо вони плануються. Стельові карнизи бувають однорядними, дворядними і трирядними. Перші використовуються для підвішування тільки штор. Другі - штор і тюлю. Треті - штор, тюлю і ламбрекену. Залежно від дизайну приміщення і ваших уподобань слід вибрати найбільш підходящий вам варіант.
2
Зберіть карниз. Для цього з'єднайте кутові елементи з направляючою шиною. Встановіть торцеві заглушки, що запобігають випадання штор. Приєднаєте багет.
3
Відзначте положення карниза на стелі. Спочатку визначте відстань між карнизом і стіною. Слід врахувати, що карниз повинен бути видалений на таку відстань від вікна, щоб висять штори не стосувалися радіатора і ручки вікна. Вікно повинне вільно відкриватися, не зачіпаючи штор. Визначивши відстань, за допомогою рівня і олівця, позначте положення карниза на стелі.
4
Розмітьте місце для кріплення кронштейнів. Для цього прикладіть карниз до прокресленою лінії і, через наявні отвори, позначте олівцем місця кріплення. Перевірте симетричність їх розміщення відносно центру вікна.
5
Просвердлите отвори під кріплення і вставте туди дюбелі. Прикріпіть зібраний карниз шурупами. Для кріплення однорядного карниза зазвичай використовуються кріпильні деталі діаметром 5 мм. Для дворядних і трьохрядний карнизів, рекомендується використовувати 7 міліметрові шурупи, довжиною 50 мм.
Зверніть увагу
Перед установкою карниза переконайтеся, що вибрані вами дюбелі і шурупи відповідають матеріалу, з якого зроблена стеля.
Корисна порада
Щоб штори менше паскудилися, рекомендується використовувати спеціальну ручку- «водитель» для їх закривання і відкривання.