Як вибрати мікрофон для вокалу.

При виборі мікрофона слід звертати увагу не тільки на необхідні технічні характеристики. Важливим буде і його неповторний звук, здатний відтворити кожен відтінок вашого голосу. Для цього знадобиться не вибирати "на око", а слухати і порівнювати.
Інструкція
1
У магазинах на цінниках різних мікрофонів ви можете побачити напис "Універсальний". Призначення таких інструментів є досить різноманітним, в тому числі і вокальним. Так що зупиняти свій вибір стоїть саме на подібних моделях.
2
Також покупці можуть побачити і тип кожного мікрофона, наприклад, динамічний. Як правило, мікрофони цього типу відрізняються міцністю, їх важко зіпсувати або перевантажити занадто гучним звуком (виняток становить тільки стрічковий динамічний мікрофон). Крім того, вони не вимагають харчування. Влаштована техніка таким чином: котушка з дуже тонкого дроту, що знаходиться в полі постійного магніту, прикріплена до мембрани. А електричний сигнал, використовуваний як раз-таки для запису звуку, виробляється при коливанні мембрани.
3
Наступний важливий при виборі показник - це максимальне акустичне тиск. Під ним мається на увазі число, що показує, якої сили звук може передати мікрофон без спотворень. І якщо ви збираєтеся купувати мікрофон для вокалу, звертайте пильну увагу на величину даного параметра.
4
У тому випадку, якщо вам важлива ще й простота застосування, зручність використання, низька ціна, невеликий розмір, рекомендується купувати радіомікрофон, то їсть той, що обладнаний радіоканалом передачі звукової інформації. Сам мікрофон буде визначати зону акустичної чутливості (20-30 метрів), а радіопередавач встановить дальність дії радіолінії. Головним параметром для останнього виявиться потужність, стабільність несучої частоти, а також вид модуляції і діапазон частот. Варто відзначити, що такими радіопристроями часто користуються при виконанні на сцені. Але не забувайте, що за наявності декількох мікрофонів даного типу можуть виникати сильні перешкоди.
Зверніть увагу
Як вибрати мікрофон? Перш ніж відправитися в магазин і купити мікрофон, варто поставити собі питання: навіщо мені потрібен мікрофон? На це питання існують наступні варіанти відповідей: - запис голосу в студії; - Виступ на сцені; - Запис акустичних інстументов (гітари, фортепісано, духові, ударні); - Подзвучка акустичних інструментів.
Корисна порада
Вибираючи мікрофон. У світі сучасної музики жоден виступ на сцені рок або поп співака не може обійтися без мікрофона. Сценічний мікрофон - це прилад індивідуального користування, як гребінець або зубна щітка. І не тільки тому, що деякі вокалісти люблять буквально обсмоктувати мікрофон під час співу. Справа в тому, що існує величезна безліч різних типів мікрофонів і фірм, що займаються їх ...