Як зшити сонечко.

Сонечко , зшите з яскравою жовтою тканини, прикрасить будь-який куточок у вашому будинку, привнесе в інтер'єр атмосферу тепла і радості. Ця яскрава іграшка стане бажаним гостем у дитячій. Сонечко не тільки порадує дитину своєї яскравим забарвленням, але і допоможе йому розвивати рухові здібності.
Вам знадобиться
  • - тонкий фліс жовтого кольору,
  • - швейна машинка,
  • - синтепон,
  • - атласна стрічка або жовтий шнурок довжиною 14 см,
  • - нитки жовтого, білого, блакитного, чорного, рожевого і коричневого кольорів,
  • - голка.
Інструкція
1
Зробіть викрійки з паперу або картону. Намалюйте коло діаметром 13 см і трикутник з основою рівним 3,5 см і заввишки 3 см.
2
Розкроїте два кола і 20 трикутників. Залиште по 1 см на припуски. На кожному колі від краю до краю намалюйте дві пересічні під прямим кутом лінії. На кінці кожної лінії зробіть по неглибокій виточки, щоб сонячний диск був рівним після зшивання двох сторін.
3
Візьміть один круг і намітьте олівцем очі, носик, усміхнений рот, брови і щоки. Вручну або на швейній машинці заповніть нитками білого кольору намальований очей. Поверх білої вишивки нанесіть блакитні стежки і в центрі вишийте чорне плямочка з білою цяткою, що імітує відблиски світла. Чорною ниткою вишийте обведення і вії. Посередині кола, трохи нижче очей, зробіть коричневими нитками вишивку носа, ще нижче - рота. Маленькі рожеві плями-щоки розмістите в куточках рота.
4
Складіть трикутники попарно лицьовими сторонами і зшийте, залишивши сторону підстави незашітой. Зріжте припуски на шви близько до рядку. Виверніть трикутники, вийшли сонячні промінчики. Розташуйте всі трикутники на одному з кіл. Викладайте їх на лицьову сторону по всьому колу, направляючи кути до центру. Приметайте.
5
Прикладіть разом з трикутничками шнурок або атласну стрічку, щоб сонечко можна було підвішувати. Тепер складіть обидві круглі частини лицьовою стороною всередину і зшийте по зовнішньому краю. Низ залиште незашітим. Через цей отвір виверніть іграшку і набийте синтепоном або промитої овечою вовною. Зашийте отвір.
6
Якщо сонечко буде не просто прикрасою інтер'єру, а ще іграшкою для малюка, то замість синтепону наповніть його пшеницею, ріпаком або вишневими кісточками. Розігрійте в мікрохвильовці або духовці. Це допоможе малюкові отримати від гри з сонечком заспокоєння, зняття напруження. А сон з такою іграшкою стане солодким і безтурботним.
Зверніть увагу
Якщо ви хочете, щоб промінчики краще тримали форму, прокладете їх флізеліном.
Корисна порада
Можна змінювати розміри і зробити, грунтуючись на наведених даних в інструкції, велику подушку-сонечко, дитячу сумочку або маленький брелок.