Як подивитися версію біос.

Якщо вам потрібно дізнатися версію BIOS, то це можна зробити декількома способами. Отримана інформація дозволить вам зробити оновлення на комп'ютері. До того ж версія БІОС знадобиться і для його прошивки. Всю корисну інформацію можна дізнатися на вашому комп'ютері. Є багато способів визначення версії БІОС. Вибирайте найбільш оптимальний варіант.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Коли ви включаєте комп'ютер, зверніть увагу на текст, який з'являється на екрані. Якщо ви його прочитаєте, то зможете побачити версію вашого BIOS. Ця інформація розташована у верхніх рядках, приблизно третя зверху. У випадку, коли часу мало для прочитання, зробіть все інакше.
2
Зайдіть в BIOS і знайдіть все, що вас цікавить. Для цього під час завантаження комп'ютера натисніть клавішу F10. Відкрийте ваш системний блок. Знайдіть материнську плату. Поряд з її назвою ви побачите і версію BIOS.
3
Дізнатися версію BIOS можна і за допомогою «Відомостей про систему», яка надається корпорацією Microsoft. Зайдіть в «Пуск» і знайдіть поле «Пошук». Вам потрібно ввести там msinfo32 і клацнути по «Ок». Ви побачите, що запуститься інструментальний засіб під назвою «Відомості про систему». Переглянувши інформацію, знайдете інформацію про BIOS. Або ж зайдіть в «Пуск», виберіть там розділ «Усі програми». Зайдіть в «Стандартні» і перейдіть в «Службові». Натисніть «Відомості про систему». Там буде інформація про БІОС.
4
За допомогою програми EVEREST Ultimate Edition ви можете отримати аналогічну інформацію. Зліва виберіть розділ «Системна плата». У центральному вікні подивіться докладні дані про BIOS. У цьому розділі ви дізнаєтеся його тип, версію, виробника.
5
Якщо ви бажаєте подивитися версію БІОС на ноутбуці, зробіть наступне. Під час завантаження натисніть кнопку Del. Так ви потрапите в BIOS. За допомогою стрілок перейдіть в розділ main, а потім в System Information. Натисніть кнопку Enter. Знайдіть рядок BIOS і читайте інформацію, там все написано.