Як скласти паперові серветки в серветниці. Серветки паперові скласти в салфетниц.

  •  Серветки відомі з давніх часів, і, що цікаво, особливою популярністю вони користувалися у чоловіків з вусами і бородою. В даний час столи сервіруються не тільки лляними серветками, але і не менш красивими паперовими.
  •  Для красивої сервіровки столу можна використовувати не тільки гарний посуд. Урочистість святкового столу можна додати за допомогою красиво розставлених паперових серветок. Якщо ви сервіруєте довгий стіл, то найкраще серветки розставляти в декількох салфетниц.
  •  Якщо серветниця кругла, у вигляді склянки, можна скласти серветку способом "Свічка". Краще всього виглядають однотонні серветки великого розміру. Для цього потрібно взяти велику паперову серветку, розгорнути її в великий квадрат і скласти по діагоналі в треугольнік.3Затем двома руками акуратно скручуємо серветку в трубочку, починаючи з широкої сторони і рухаючись до вершини треугольніка.4После того, як ми скрутили всю серветку в трубочку, згинаємо її навпіл і вставляємо в салфетниц. Решта серветки скрутіть також і заповнюємо простір підставки отримав "свічками".
  •  Якщо у вас плоскі серветниці, які мають на увазі просто вкладання серветок, то тут можна внести різноманітність, використовуючи різні кольори серветок. Різнокольорові серветки можна скласти в серветниці, чергуючи їх за кольорами.
  •  Також можна складати серветки плоскими фігурами. В цьому випадку краще використовувати невеликі квадратні серветки. Візьміть серветку і складіть її в трикутник. Потім викладіть трикутники таким чином, щоб гострі кути трикутників утворювали віяло.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3pv-qlVmF5o