Як поповнити рахунок в терміналі.

Сьогодні можна оплатити послуги стільникового зв'язку, інтернету і телебачення через платіжний термінал. Це дуже швидко і зручно. Але, якщо ви жодного разу цього не робили, при оплаті можуть виникнути труднощі.
Інструкція
1
Платіжні термінали можна знайти на вулиці, в продуктових магазинах, торгових центрах, аптеках. Вони зараз є практично скрізь, навіть у деяких під'їздах житлових будинків. Серед такої кількості апаратів важливо вибрати найвигідніший варіант. Фірма, яка виробляє перекази грошей через платіжні термінали, забирає свій відсоток - і зазвичай немаленький. Комісія складає від 1% до 8%, тому обов'язково звертайте увагу на те, скільки ви втратите при оплаті.
2
Коли ви знайшли відповідний термінал, виберіть у меню одержувача платежу: наприклад, оператора стільникового зв'язку, інтернет або ТВ-провайдера, який вас цікавить. Потім введіть номер, на який буде зарахований платіж. Це або ваш мобільний телефон, або номер абонента, який був вам присвоєно при підключенні до послуг інтернету і телебачення. Якщо ви його не знаєте, подивіться в договорі, укладеному з компанією або зателефонуйте провайдеру. Після введення обов'язково перевірте номер.
3
Коли апарат запропонує ввести гроші, вставте потрібну суму в спеціальний отвір. Зазвичай, поруч із ним є розпізнавальні знаки. Майте на увазі, що в платіжних автоматах зазвичай немає функції видачі здачі, а мінімальна сума, яку ви можете покласти - 10 рублів.
4
Автомат виведе кількість коштів на екран і попросить підтвердити суму. Ви отримаєте чек, на якому позначено скільки, коли і куди ви перерахували. Обов'язково збережіть його, бо якщо виникнуть проблеми, без чека ви не зможете довести, що дійсно поповнювали рахунок . Дуже часто виникають ситуації, коли номер був неправильно введений, і абонент помітив це тільки після оплати. Він може звернутися в офіс оператора з чеком, і через деякий час гроші переведуть на його рахунок. Мінус в тому, що ця процедура може тривати кілька тижнів, і, якщо гроші потрібні вам терміново, не соромтеся і зателефонуйте людині, якій ви поповнили рахунок. Розуміючі люди погодяться перевести вам цю ж суму назад.
Поповнення рахунку в інтернеті може стати актуальним у тих випадках, коли користувачеві необхідно сплатити в мережі якийсь товар або послугу. Сьогодні існує два найбільш популярних способу поповнення рахунку в інтернеті.
Вам знадобиться
  • Відкритий рахунок в одній з платіжних систем, або сервісів.
Інструкція
1
Поповнення рахунку в інтернеті за допомогою відправки смс-повідомлень. Багато сучасних платні сервіси, наприклад, онлайн-ігри, передбачають поповнення рахунку через смс. Для цього вам необхідно скористатися інструкцією, яку ви знайдете у відповідному меню поповнення. З мобільного телефону вам буде потрібно ввести певний текст, після чого відправити повідомлення на вказаний номер. Якщо ж ви плануєте поповнити рахунок в одній з платіжних систем інтернету, то зробити це можна, скориставшись платіжними терміналами, або ж картами передоплати.
2
Поповнення рахунку в інтернеті за допомогою карт передоплати. Для цього вам потрібно купити карту передоплати певного номіналу, потрібної вам платіжної системи. Увійдіть в особистий кабінет на сайті платіжної системи, після чого, виберіть пункт «Активація карти передоплати». Введіть у спеціальні форми номер картки, а також її пін-код і активуйте карту. Після цього кошти надійдуть на ваш інтернет-рахунок.
3
Поповнення рахунку в інтернеті через платіжні термінали. В електронному меню будь-якого платіжного терміналу виберіть поповнення рахунку в потрібній вам системі. Після того, як ви будете переадресовані на наступну сторінку, вам буде потрібно ввести номер вашого рахунку - переконайтеся в правильності набору, після чого, перейдіть до оплати. Вставивши гроші в купюроприймач, підтвердіть операцію і дочекайтеся друку квитанції про платіж. Кошти надійдуть на ваш рахунок протягом доби.