Як навчитися ігнорувати. Як називають людину якого не слухають і ігнорують.

Якщо ви схильні постійно відповідати на образи на вашу адресу, слухати демотивуючі зауваження і причіпки оточуючих, бачити негатив, можливо, вам буде корисно придбати деякі навички ігнорування відбувається. Як не звертати увагу на те, що засмучує і має руйнівний вплив на життя?
Інструкція
1
Майте власні цілі в житті і займайтеся своїми справами. Як правило, зайняті люди рідше звертають увагу на причіпки і невдоволення оточуючих. Їм ніколи вступати в перепалки, і їх думки зайняті зовсім іншим.
2
Не боріться з проблемою, а навчитеся жити з нею. Навіть, якщо ви будете надзвичайно тактовні і ввічливі завжди, хамства від оточуючих не ізбежать.Не розмовляйте з нападаючим, відповідайте односкладово із серії «так-ні». Якщо не виходить звести спілкування до мінімуму - йдіть. Вступаючи в неприємну комунікацію, подумайте: «Навіщо я це роблю? Що хочу отримати від цього? »Навряд чи відповідь« щоб погіршити настрій »підстьобне вас продовжувати займатися цим марною справою.
3
Якщо ви схильні постійно рятувати інших на шкоду собі, подумайте, для чого такі жертви? Світ не зникне, якщо ви будете відстоювати свої інтереси, хоча б через раз. Допомагати людям - це дуже добре, особливо, коли вони цінують турботу. Але що буде через кілька років? Хто вирішить ваші завдання, крім вас самих? Постарайтеся більше приділяти часу собі і своїм цілям і завданням. Якщо планів немає, їх треба терміново придумати.
4
Звертайте увагу на плюси. Якщо оточуючі вважають, що ви не досить гарні, щоб досягти мети, врахуйте це. Станьте сильнішою і ще кращою. Готуйтеся старанніше. Ви обов'язково досягнете бажаного.
5
Вчіться розуміти ситуацію. Пам'ятайте, що нас в оточуючих дратує те, що ми не приймаємо в себе. Зрозумійте, що в нас є будь-яке якість, існуюче в світі. Тільки у кожної людини воно в певних пропорціях. А якщо в мені, хорошому, це є, що поганого в наявності якості у співрозмовника?
6
Смійтеся над ситуацією або ставитеся до неї несерйозно. Якщо кари не уникнути, то треба хоча б не турбуватися з цього приводу. У спокійному стані приходять нові корисні думки.
7
Рідше дивіться негативні передачі і погані новини. Людство схильне акцентуватися на негативних подіях в силу їх емоційності. Шукайте позитив! Слухайте радісну музику, дивіться комедії, спілкуйтеся з оптимістами. І тоді ваше життя стане світліше і приємніше!