Як завантажувати карти в навігатор. Як встановити карту на навігатор навител.

У різних GPS навігаторах встановлені різні програми, які працюють тільки з певними картами. Також, в навігаторі є базовий набір цих карт, але іноді необхідних карт не виявляється або наявні просто застарівають. У такому випадку потрібно завантажити нові картки. Для цього можна купити ліцензійні картки або завантажити їх в інтернеті.
Інструкція
1
Установка офіційних карт на навігатор.С установкою офіційних карт не повинно виникнути проблем. Детальний опис процедури представлено на офіційних сторінках компаній розробників: Garmin, Navitel і Автосупутник.
2
Установка неофіційних карт Garmin.Для початку скачайте карти Garmin на основі OpenStreetMap. Встановити їх можна за допомогою програми MapSource. Програму можна завантажити на офіційному сайті Garmin.com.Подключіте навігатор до компьютеру.Скачав карти, збережіть їх в окремі папки. Далі запустіть для кожної карти «Install». В реєстр комп'ютера надійде необхідна інформація про картах.Теперь запустіть MapSource.В меню програми натисніть: «Службові> Управління картографічними продуктами». У лівому верхньому куті з'явиться список доступних карт (1). Виберіть одну з карт в цьому меню. За допомогою кнопки (4) клацніть по карті (3) і вона з'явиться у вікні (2). Зробіть це і з іншими картамі.Для відправки карт на пристрій натисніть кнопку (5). Вибрані карти будуть передані на навігатор Garmin.
3
Установка неофіційних карт Navitel.Для початку скачайте карти Navitel на основі OpenStreetMap.Подключіте навігатор до компьютеру.Открив навігатор через комп'ютер, створіть там окрему папку для карт, назвіть її UserMaps. Решта папки взагалі не трогайте.В даної створіть папку під карту, яку ви хочете додати в навігатор, наприклад Region.Сохраніте файли необхідної карти в папку Region.В програмі Navitel навігаторів виберіть пункт меню «Відкрити атлас». Далі натисніть на значок із зображенням папки - створіть новий атлас.В вікні знайдіть папку Region, і виберіть пункт «Створити атлас» .Після завантаження карти натисніть кнопку з галочкой.Теперь можете використовувати нову карту, вибравши в списку відповідний атлас.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Jh0blpmauvA
Зверніть увагу
Встановлюючи на навігатор неофіційні карти, ви робите це на свій страх і ризик.
Корисна порада
Перед установкою карт зробіть резервну копію даних з навігатора.
Сучасні нововведення зі сфер науки і техніки значно полегшують життя людини двадцять першого сторіччя і це факт. Але далеко не так просто розібратися у всіх новинках який настільки швидко виходять у світ. Одне з найбільш популярних сучасних нововведень, яке вже встигло влитися в наше повсякденне життя це - навігатор . Щоб більш ефективно використовувати даний пристрій, потрібно регулярно оновлювати базу карт. Але як це зробити?
Інструкція
1
Купуйте диск з набором потрібних вам карт від виробника вашого навігатор а. Це найпростіший і "чесний" спосіб. З ним буде найменше можливих проблем і негараздів. Просто встановіть куплений вами диск на ваш комп'ютер, і перенесіть отримані дані на ваш навігатор , або на його карту пам'яті залежно від вашої моделі.
2
Замовте навігаційні карти прямо з дому з офіційного сайту вашого пристрою. Ця послуга теж платна (приблизно стільки ж скільки і на CD, без урахування вартості болванки), але теж надійна і ви безсумнівно отримаєте працюючий повноцінний і найсвіжіший набір карт.
3
Скачайте необхідні вам файли з інтернету. Даний спосіб не обіцяє вам працездатність карт, а так само багато сервісні центри при поломці навігатор а й виявлення на ньому неліцензійних карт можуть відмовити вам у ремонті. Однак якщо ви перевірили все ще установки, швидше за все ви не зіткнетеся з якими-небудь проблемами. Найгірше що може статися - картки не будуть функціонувати. У цьому випадку спробуйте пошукати ще.
4
Пам'ятайте, що який би спосіб "придбання" карт ви не вибрали, сама установка зводиться до копіювання файлів в навігатор . Якщо ваше навігаційний пристрій автоматично не виводить нові карти, швидше за все вам потрібно знайти їх самому за допомогою меню в самому навігатор е. Просто встановіть маршрут, по якому навігатор повинен шукати потрібний файли, решту він зробить за вас.