Як вивести жуйку з штанів. жуйка на брюках що робити.

На жаль, не у всіх є звичка оглянути місце - лавочку, стілець, лавку або крісло - перш ніж сісти на нього. Через свою неуважність люди часто страждають, забруднивши брюки в бруді або що ще гірше - в жуйку.
Вам знадобиться
  • - ніж,
  • - миючий засіб для килимів,
  • - праска,
  • - папір,
  • - прасувальна дошка,
  • - морозилка.
Інструкція
1
Візьміть ніж, лезо або щось гостре. Спробуйте за допомогою цих підручних засобів відшкребти жуйку з штанів. Легко, не наголошуючи, зробіть кілька спроб прибрати ненависну жуйку. Якщо ви будете з силою віддирати грудку за допомогою ножа, ви можете проробити дірку в штанях. Ножем ви повинні прибрати основну частину плями.
2
Потім наповніть тазик теплою водою, додайте 2 ковпачки засобу для миття килимів, замочіть брюки в розчині. Залиште відмокати на 10 годин, огляньте місце, де була жуйка. Якщо вам не вдалося її позбутися, спробуйте підчепити жуйку нігтями і видалити з штанів. Також ви можете випрати штани в машинці.
3
Є ще один спосіб. Візьміть праска, приготуйте папір або газету. Покладіть брюки на прасувальну дошку. З боку жуйки покладіть аркуш паперу або газету, з іншого боку пропрасуйте праскою кілька разів - жуйка повинна прилипнути до листка. Праска повинен бути розігрітий до максимальної температури. Якщо з першого разу вам не вдалося прибрати жуйку, почекайте поки брюки «охолонуть», потім спробуйте знову.
4
Помістіть брюки їх в морозильну камеру, при цьому місце, до якого прилипла жуйка, не повинно стикатися зі стінками морозилки. Залиште штани в морозилці на ніч або на добу. Потім спробуйте прибрати жуйку з допомогою ножа.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9gUMhBDfZOw
Зверніть увагу
Не турбуйтеся, якщо всі спроби і старання не увінчаються успіхом, пам'ятайте, ви завжди можете купити нові штани. Будьте обережні з миючим засобом, колір брюк може змінитися. Щоб цього не сталося, уважно прочитайте на ярличку, в якій температурі їх можна прати.
Корисна порада
Не використовуйте бензин для очищення брюк від жуйки - на штанах залишиться жирне пятно.Еслі вирішите попрати штани, забруднені жуйкою, в пральній машинці, додайте замість порошку засіб для миття килимів.