Як натягнути мотузку для білизни. білизняні мотузки на балкон.

Незважаючи на все більш широке поширення пральних машин з сушкою, з яких виймаєш білизна мало не відпрасованим, необхідність сушити випрані речі на мотузці все-таки не зникла. Білизну можна сушити на балконі, в коридорі або у ванній. Але в будь-якому випадку необхідно натягнути мотузку , причому так, щоб вона не обірвалася в самий невідповідний момент.
Вам знадобиться
  • -веревка;
  • -2 рейки;
  • -гвозді;
  • -дюбель.
Інструкція
1
Кріплення мотузки залежить від того, де ви хочете її повісити. Якщо ви віддаєте перевагу сушити білизну на балконі або в спеціальному приміщенні на дачі, краще зробити стаціонарне кріплення. Мотузка може там висіти постійно або ж її можна буде натягнути в будь-який момент. У коридорі можна обійтися і тими кріпленнями, що вже є. Це можуть бути, наприклад, ручки антресолей, стійки шаф та інше в цьому ж роді. Якщо нічого підходящого немає, вбийте в протилежні стіни 2 цвяха або дюбеля. Краще це зробити в малопомітних місцях або ж зробити з цвяхів елементи декору і в інший час вішати туди, наприклад, картини.
2
Для кріплення мотузки у ванній, на балконі або в спеціальному приміщенні на дачі відпиляйте 2 шматки рейки. Ширина рейки 5-7 см, а довжина залежить від того, скільки мотузок ви збираєтеся натягувати. Прикріпіть рейки до протилежних стінах строго один напроти одного. Зробити це можна дюбелями або шурупами. В залежності від довжини рейок прикрутите їх або тільки по краях, або в трьох-чотирьох місцях.
3
Розмітьте рейки. Відзначте 3-5 см від краю кожної з них. Решта позначки зробіть на відстані 20-25 см один від одного. Вбийте зазначені місця цвяхи, намагаючись дотримуватися рівні відстані зверху і знизу. Цвяхи можна замінити гачками, які прикручуються до рейок. Гачки з клейовим шаром в даному випадку непридатні, оскільки вони не дуже міцно тримаються.
4
Прив'яжіть мотузку до крайнього цвяху однією з рейок, залишивши «хвіст» 15-20 см. Використовувати можна будь-який вузол, аби він не розв'язувався. Простягніть мотузку до іншої рейці, натягніть її і обмотайте навколо першого цвяха. Можна прив'язати її одинарним вузлом.
5
Простягніть мотузку до другого цвяху цієї ж рейки і обмотайте або обв'яжіть. Проведіть її до другого цвяху першої рейки і теж обмотайте. Точно так же натягніть мотузку між усіма іншими цвяхами. До останнього цвяха прив'яжіть її подвійним міцним вузлом і обріжте, залишивши невеликий «хвіст».
6
Для того, щоб мати можливість сушити білизну на вулиці на дачній ділянці, вбийте як мінімум 2 стовпа. Можна побудувати щось на зразок сушарки, вкопавши в центр 1 стовп і дещо по колу. У цьому випадку цвяхи забиваються в стовпи на потрібній висоті.
Зверніть увагу
Незважаючи на те, що багато сушать білизну у ванній, робити це все-таки не варто. У ванній висока вологість, тому на білизну дуже легко може оселитися грибок.