Як встановити кондиціонер самостійно.

Перед придбанням кондиціонера покупці часто задаються розумним питанням: яким чином можна встановити кондиціонер самостійно? Так, можна. Теоретично, його зможе встановити навіть школяр. Головне - точно дотримуватися інструкцій.
Інструкція
1
Щоб встановити кондиціонер самостійно, вам необхідно вибрати місце, придатне для установки зовнішнього та внутрішнього блоків. Внутрішній блок встановіть так, щоб відстань між ним і найближчим предметом було не менше трьох метрів. Краще всього, якщо ви його встановіть на вільної стіні. В ідеалі, на стіні не повинні бути присутніми предмети, що заважають вільній циркуляції повітря. Це дозволить повітряному потоку розподілятися рівномірно по всій кімнаті.
2
Зовнішній блок встановіть на балкон. Якщо балкон в квартирі відсутній, встановіть зовнішній блок на зовнішню стіну будівлі. Перед установкою, просвердлите спеціальні отвори в стіні. Закріпіть кондиціонер до стіни за допомогою болтів і кронштейнів. Встановіть козирок на кондиціонер. Козирок необхідний для того, щоб захистити кондиціонер від бурульок та інших зовнішніх впливів.
3
проштробити стіни і просвердлите отвори, щоб прокласти мідні трубки. Ці трубки необхідні, так як вони здійснюють роль комунікацій між блоками. Якщо ви не можете прибрати комунікації всередину стіни, помістіть їх в пластиковий короб, прикріпивши його до стіни.
4
Також вам необхідно встановити пристрій дренажу. Воно необхідне для того, щоб відводити сконцентрували вологу. Прокладіть дренажний шланг разом з іншими комунікаціями в монтажний короб, і виведіть його на вулицю. Також, можна вивести шланг в систему каналізації. Проведіть незалежне електропостачання і виділіть в електрощиті окремий автомат.
5
Після того, як ви встановите кондиціонер, вам необхідно протестувати всю систему. Тестування системи допоможе визначити, наскільки правильно ви встановили кондиціонер. Увімкніть кондиціонер і встановіть режим тестової програми. Якщо ви встановили кондиціонер правильно, система буде працювати без вібрацій, стабільно.