Як робити трюки на скейтборді.

Катання на скейтборді - це не тільки відмінний вид спорту і спосіб підтримувати форму навіть в умовах міського життя, але й прекрасний спосіб весело провести вільний час, поспілкуватися з однодумцями і навчитися виконувати оригінальні і ефектні трюки, якими майстри-скейтбордисти дивують своїх глядачів.
Інструкція
1
Вчитися виконувати трюки на скейтборді варто з базового трюка «Оллі». Вміння робити «Оллі» допоможе вам надалі освоїти і інші, більш складні трюки. Для початку поставте провідну ногу посеред деки скейтборду, а ногу, якою ви відштовхуєтеся від землі, поставте на хвостову частину скейтборду.
2
Злегка зігніть коліна, а потім зробіть різкий удар поштовхової ногою по хвостовій точці дошки. Одночасно з клацанням хвоста скейтборду про землю відштовхніться від поверхні, утримуючи скейтборд і направляючи його передній край вертикально вгору. Чим могутніше ви зробите удар хвостовою частиною об землю, тим потужніше і вище вийде стрибок. Відірвавшись від землі, витягайте дошку, рухаючи провідною ногою по поверхні дошки вгору і вперед.
3
Наступний етап трюку - це приземлення. Дуже важливо освоїти приземлення і виконувати його правильно, щоб уникнути травм і пошкоджень. Для цього починайте тренуватися, стрибаючи на невелику висоту, а під час приземлення ставте ступні в районі болтів скейтборду і контролюйте свій центр ваги, спрямовуючи його на центральну точку дошки. Не відхилятися ні вперед, ні назад - тримайте корпус прямо. Тренуйтеся робити «Оллі» якомога частіше, і незабаром ви почнете виконувати цей трюк з легкістю.
4
Коли рівень вашої майстерності підвищиться, ви можете спробувати освоїти більш складний трюк «Хардфліп». Поставте толчковую ногу на хвостову частину дошки, а провідну ногу встановіть за середину дошки, ближче до передньої частини. Трохи зігніть коліна і зробіть клацання поштовховою ногою, так само як у попередньому трюку.
5
Ступню поштовхової ноги рухайте вперед свого тіла, виконуючи трюк Shove? T, який також варто вивчити, при цьому заводячи ступню провідної ноги вгору, убік і вперед, розгортаючи стегно назовні і згинаючи коліно.
6
Закрутіть таким чином дошку, а потім постарайтеся повернути ноги у вихідну позицію, встановивши їх на провернувшись в повітрі дошку і акуратно приземляйтеся. Є й більш складні варіації цього трюку - наприклад, в деяких трюках ви можете провертати скейтборд під собою навколо своєї осі відразу на 360 градусів.
7
Для освоєння таких складних трюків, а також для комбінування декількох трюків в один загальний, тренуйтеся якомога більше і будьте послідовні у тренуваннях - не дозволяйте дуже складних трюків, поки не освоїте всі елементи, складові їх, окремо.