Як поліпшити робочий стіл. удосконалити раблчій стіл.

Робочий стіл Windows - це робочий простір користувача, відображає безпосередньо після завантаження операційної системи. На робочий стіл звичайно містяться часто використовувані елементи управління, файли документів і посилання/ярлики на них.
Вам знадобиться
  • - програми для роботи з ярликами на робочому столі (наприклад sTabLauncher, Fences або Desk Drive).
Інструкція
1
Почніть перетворення свого робочого столу з генерального прибирання. Позбавтеся від сміття на робочому столі, залиште тільки ті файли і ярлики, якими ви дійсно користуєтеся. Доступ до більшої частини програм можна отримати через меню «Пуск» .Якщо у вас виникли труднощі з видаленням ярликів, скористайтеся функцією «Майстер очищення робочого столу». Клацніть правою кнопкою миші по вільному ділянці робочого столу виберіть пункт «Упорядкувати значки» і в меню побачите цікаву для вас функцію. Програма створить список ярликів для очищення. Вибрані вами ярлики перемістяться з робочого столу в папку Невикористані ярлики робочого столу.
2
Далі скачайте програму, що дозволяє впорядкувати документи і файли на робочому столі (наприклад sTabLauncher, Fences або Desk Drive). Вони зручні і прості у використанні. За допомогою неї розподіліть простір на кілька блоків (зміните розмір створеного блоку тим же способом, яким ви змінюєте положення вікна будь-якої програми в Windows), в які помістіть необхідні файли або ярлики. Також ви можете задати назву для кожної групи документів. Створіть, наприклад, блок «Робота з графікою», «Розваги», «Ігри» і т.д. Це значно спростить пошук потрібної вам програми або файлу.
3
Щоб зробити свій робочий стіл по-справжньому унікальним, скористайтеся програмою для зміни оформлення робочого простору. Подібні програми багаті настройками, і ви можете зробити саме те, що вам найбільше до смаку. Встановіть необхідні віджети, виберіть іншу тему оформлення, змініть стандартні іконки, поміняйте фоновий малюнок.
Корисна порада
При прикрасі робочого столу дотримуйтесь акуратність, не варто разом встановлювати велику кількість додатків, які змінюють зовнішній вигляд системи.