Як побудувати сани.

Навряд чи можна знайти дитину, яка не любить кататися на санках. Серед зимових розваг для дітей катання на санках з гори можна з упевненістю назвати самим веселим проведенням часу і не дивно, що діти, у яких немає своїх санок, із заздрістю дивляться на своїх однолітків, у яких вони є. Ви можете виготовити зимові санки для своєї дитини власними руками - вони будуть міцними, надійними і довговічними.
Інструкція
1
Для початку виготовте з ДСП форми, на яких ви будете робити шпангоути і полози санок. Обробіть форми шліфувальною машинкою. З ясена товщиною 20 мм випиляєте смуги, з яких ви створите шпангоути.
2
Смуги промажьте епоксидною смолою і покладіть їх у форми для згинання, стягніть струбцинами, затягнутими рівномірно і просушіть протягом 12 годин. Зачистіть ребра заготовки, а потім виготовте другий полоз.
3
Надайте нижніх ребер полозів потрібну форму, використовуючи круглу фрезу, а потім стягніть перший шпангоут і переставте його на формі. Окремо випиляєте заготівлю для поперечки саней і просвердлите по осі бічній площині поперечки отвори по 12 мм діаметром.
4
Центр кожної поперечки відзначте олівцем і вставте осі всіх деталей. Таким чином, зберіть всі шпангоути, зачистите шви наждачним папером, а потім переходите до складання сидіння саней. З ясеневої дошки випиляєте три невеликих дощечки розміром 20х48х765 мм.
5
Розпиляєте дошки до 8 мм в товщину. Покладіть дошки, щільно притискаючи їх один до одного, на робочу поверхню, а потім обробіть їх рубанком або шліфувальною машиною, доводячи товщину до 6 мм і потім прокладете дошки сидіння твердими прокладками. Скріпіть всі дошки і прокладки міцної тасьмою. Зачистіть наждачним папером ребра сидіння.
6
Встановіть сидіння на шпангоутние збірки так, щоб воно було перпендикулярно кожної збірці, а потім просвердлите в кожній дошці напрямні отвори. Закріпіть дошки і видаліть тасьму, скріпляє їх з прокладками. Останній етап збірки санок - кріплення полозів.
7
Коли сидіння встановлено на шпангоути, встановіть на санки полози з розміченими осями шпангоутів і просвердленими направляючими отворами. Залийте з'єднання шпангоутів і полозів епоксидною смолою і прикрутіть їх шурупами.
8
Окремо випиляєте боковини санок і обробіть їх круглої фрезою, щоб сформувати верхні ребра. Також випиляєте передній бампер санок і просвердлите отвори, в які будуть вставлені буксирні мотузки.
9
З'єднайте бампер з боковиною, після чого встановіть поручні в отвори, просвердлені на передньому бампері. Для зміцнення клейових з'єднань стискайте деталі санок струбцинами. Покрийте готові санки поліуретановим лаком.