Як поміняти милі.

Бонусні милі - це спосіб, яким користуються авіакомпанії, щоб завоювати собі постійних клієнтів. Якщо людина часто літає рейсами певного перевізника, то на його рахунку копляться преміальні милі, які можна витратити декількома способами. Сьогодні в програмах додаткових бонусів беруть участь практично всі авіакомпанії, багато з них навіть об'єднуються в альянси, щоб вибір у мандрівника був ширший.
Інструкція
1
Більшість авіакомпаній вимагають реєстрації в системі нарахування бонусних миль. Для цього вам потрібно відкрити сайт перевізника, знайти посилання на програму заохочення часто літаючих пасажирів і пройти по ній. Як правило, виявити це посилання неважко, тому що компанії в рекламних цілях поміщають її на видному місці. Можливо, вони навіть самі надішлють вам лист на електронну пошту з пропозицією взяти участь в програмі для часто літаючих пасажирів.
2
Бонуси можуть нараховуватися в милях або балах - це залежить від авіакомпанії, для пасажира же немає ніякої різниці, адже це просто різні способи позначити одне і те ж явище. Щоб витратити їх на щось, ознайомтеся з таблицею надаваних за бонусні милі послуг, а також з їх вартістю, вираженою в милях.
3
Основним способом обміняти милі є отримання преміального польоту. Його дальність залежатиме від кількості накопичених миль. Багато авіакомпаній вимагають великої кількості миль на тривалі перельоти, і набагато меншого - на короткі рейси. Наприклад, вони можуть встановити кілька польотних зон для тих, хто вирішив скористатися безкоштовним польотом. Кожна зона тарифікується бонусними милями за своїми умовами.
4
Обміняти милі можна не тільки на політ, але також і на послуги, що надаються протягом перельоту, оплаченого звичайним способом. Можна витратити наявні милі і обміняти місце в економ-класі на бізнес-клас. Або ж оплатити таким способом інші послуги - залежить від умови конкретної компанії.
5
Нарахування преміальних миль безпосередньо залежить від того, як часто і на які відстані ви літаєте. Як правило, більш далекий переліт дозволяє отримати більше число миль, категорія бізнес-класу дає в кілька разів більше миль, ніж політ по квитку економічного класу. Деякі компанії проводять акції, в певний період нараховуючи за якісь польоти більше миль, ніж за всі інші. Заробити милі можна навіть зупиняючись в готелях, рекомендованих авіакомпанією.
Зверніть увагу
Політ по преміальних милям, як правило, можна оформити тільки з деякими обмеженнями. У більшості випадків, потрібно купити переліт туди і назад. Аеропортовий і паливний збори вважаються окремо від вартості квитка, і навіть якщо сам квиток безкоштовний, то збори доведеться сплатити.
Корисна порада
Багато компаній об'єднуються, створюючи альянси. Якщо ви берете участь в програмі преміальних миль в одній з цих компаній, то автоматично це поширюється і на інші. Милі, зароблені у всіх перевізників одного альянсу, підсумовуються і можуть бути витрачені у будь-якого з них.