Як перефарбувати волосся в блонд.

Жінки не втомлюються перефарбовувати волосся в різні відтінки блонда, щоб стати більш привабливими і сексуальними. Вирішивши перетворитися на ніжну світловолосу красуню, ви повинні засвоїти для себе порядок фарбування волосся. Ці знання не завадять, навіть якщо ви будете перефарбовуватися в блонд в салоні.
Інструкція
1
підлікувати волосся протягом 2-3 тижнів перед висвітленням. Робіть живильні і зволожуючі маски 2-3 рази на тиждень перед миттям голови. Так ви посилити захисні функції волоса і зменшіть пошкодження в процесі освітлення.
2
Використовуйте осветляющую фарбу, якщо натуральний колір вашого волосся русявий. Якщо волосся темне або були раніше пофарбовані хімічними барвниками, то звичайна осветляющая фарба не підходить. У цьому випадку використовують спеціальні освітлюючі склади (пудри, креми), які розбавляються окислювачем в певних пропорціях. Відсоток окислювача, відповідний для вашого волосся, зможе підібрати тільки фахівець. При цьому враховується довжина, стан, структура, наявність пошкоджень, а також сила натурального пігменту волосся. Жорсткі волосся або ті, у яких досить сильний рудий пігмент, знебарвлюються з більш сильним відсотком окислювача (6-9%). Тонкі або пошкоджене волосся освітлюють з більш слабким оксидом (3-6%).
3
Перед використанням будь-якого осветляющего кошти, пройдіть тест на алергічну реакцію, як вказано в інструкції. При наявності алергії, замініть засіб на інше.
4
Наносьте готову осветляющую суміш на волосся, починаючи з найтемніших ділянок (потилиця). Віскі і кінчики волосся освітлюються швидше, тому їх фарбують в останню чергу. Час витримки складу на волоссі - від 10 до 50 хвилин, залежно від того, як інтенсивно буде проходити процес осветленія.После закінчення часу, склад змивають з волосся з використанням доглядає бальзаму.
5
Обріжте спалені кінці після фарбування. Волосся на кінцях завжди страждають найбільше, тому подбайте про красу своєї зачіски і зістрижіть кілька сантиметрів. Так світле волосся будуть виглядати більш здоровими.
6
Освітлення - це тільки половина шляху до красивих білявим локонам. Після нього волосся стає порожніми, так як в них відсутні натуральні колірні пігменти. Тому слід наповнити волосся кольором, щоб вони виглядали натурально. Інакше кажучи, волосся слід тонувати м'якої беззаміачной фарбою потрібного відтінку. Її використовують, відповідно до інструкції.
7
Офарблюйте коріння волосся приблизно раз на місяць. При цьому осветляющую суміш наносять тільки на відросла частину волосся, щоб вдруге не травмувати прояснені волосся.
8
Посилено доглядайте за знебарвлені волоссям. Купуйте спеціальні шампуні і бальзами для світлого волосся. Раз на тиждень робіть зволожуючі маски. Захищайте волосся незмивними кремами і кондиціонерами для щоденного застосування. При правильному догляді світле волосся будуть радувати блиском і шовковистістю.
Зверніть увагу
- Знебарвлення волосся - це проникнення хімічного складу в структуру волосся і знищення натурального колірного пігменту. Тому навіть несильно освітлення шкодить волоссю. Вони стають сухими, тонкими і ломкімі.- освітлювати волосся в кілька прийомів, якщо вони занадто темні. У цьому випадку краще провести процедуру знебарвлення 2-3 рази з тижневим проміжком, ніж вбити шевелюру за одне тривале нанесення складу з сильним окислювачем на волосся.