Як побудувати кораблик.

Багато хто знає, що сірники можна використовувати не тільки для добування вогню, але й для того щоб майструвати різні вироби без клею і ножиць. Найпоширенішим предметом, який можна зробити з простих сірників, є звичайний будиночок, але на основі цієї саморобки можна виготовити масу різних фігур - наприклад, кораблик з сірників. Побудувати такий кораблик нескладно, з його виготовленням впорається навіть дитина, яка до цього вже збирав прості фігури з сірників.
Інструкція
1
Підготуйте для будівництва кораблика рівну поверхню - наприклад, коробочку від компакт-диска, а також шість-сім сірникових коробок і рублеву монету. Покладіть два сірники паралельно один одному на пластикову коробочку так, щоб відстань між ними була трохи менше довжини одного сірника.
2
Покладіть зверху перпендикулярно першим спичкам ще вісім сірників, а потім покладіть ще один шар, перпендикулярний попередньому шару. Тепер побудуйте на підготовленому «фундаменті» колодязь з семи рядів сірників, покладених так, щоб їх головки дивилися в одну сторону.
3
Зібравши колодязь, укладіть зверху на нього вісім сірників, спрямованих головками в сторону, протилежну нижньому ряду. Викладіть ще один перпендикулярний ряд, а потім притисніть його монеткою. По кутах отриманого кубика вставте чотири сірники головками вгору, продовжуючи притискати монетку, щоб виріб не розсипалося.
4
Ще кілька сірників встановіть по периметру колодязя, а потім акуратно витягніть монетку і стисніть заготівлю, вирівнюючи її. Переверніть кубик і встановіть по всьому периметру нові сірники, щоб вийшли стінки. Головками по колу викладіть сірники, що формують горизонтальні стіни, а потім витягніть п'ять верхніх сірників, підштовхуючи їх знизу інший сірником, так, щоб вони утворили драбинку.
5
Покладіть між сірниками три ряди нових сірників - нижній ряд з двох, середній з чотирьох і третій з шести. Затисніть третій ряд між третьою і четвертою висмикнутою сірником. Вставте ще сім сірників, паралельних третьої і четвертої, після чого встановіть між верхніми сірниками, які ви витягли раніше, ряд нахилених сірників. Підібгайте виріб, щоб оформити дах «будиночка».
6
Для виготовлення корми витягніть нижній ряд з семи центральних сірників і зміцните його ще одним рядом із семи сірників, головки яких мають бути спрямовані на вас, а хвостики опинилися з протилежного боку.
7
Вставте збоку три сірники, обламуючи дві нижніх сірники. Укладіть щільний ряд нових сірників, а потім зверху вставте ще дев'ять сірників, щоб притиснути нижні ряди. Зміцніть бічні сторони кораблика, вставивши ще два сірники у вільні отвори в четвертому знизу ряду, а потім стисніть конструкцію, встановивши в дах похилі сірники.
8
Оформіть ніс кораблика, уклавши два ряди з 4 і 2 сірників на два сірники, витягнутих у носовій частині фігурки. На даху кораблика встановіть трубу з дев'яти сірників, а потім оформите бортики.