Як закінчити горловину. Як оформити занадто відкриту горловину сукні.

В'язання будь-якого предмета одягу - будь то кофта, светр, джемпер або жилетка, ніколи не обходиться без оформлення горловини. Існує багато різних способів обробити горловину і закрити петлі на готовому виробі. Якщо ви вчитеся в'язати, вивчіть деякі з них - вміння обробляти горловину на виробах, пов'язаних по-різному, допоможе вам надалі створювати акуратні і красиві речі.
Інструкція
1
Найпростіше для завершення зовнішнього вигляду горловини провязать на спицях бейку. Для цього наберіть потрібну кількість петель по краю майбутньої горловини на кругові спиці, а окремої спицею набирайте петлі по краю з кромок петель.
2
вив'язувати горловину цілком, так, щоб її потім не довелося зшивати. Після того як ви наберете потрібну кількість петель, зв'яжіть сім рядів простий гумкою 1х1, а потім розкладіть виріб на рівній поверхні і починайте пришивати горловину кеттельним швом.
3
Пришивайте бейку горловини як з лицьового боку, так і з виворітного, для того щоб вона не стягувала краю речі. Не затягуйте нитку Кеттельний шва занадто сильно.
4
Ви можете пришити бейку горловини й іншим способом - для цього наберіть петлі, попередньо розрахувавши їх кількість і зв'яжіть гумку 2х2, а потім зніміть кромочную петлю і зробивши накид, пров'яжіть лицьової в'язкою подальшу петлю з лівої спиці. Продовжуйте в'язати точно так само далі, поки не закінчите весь ряд.
5
Перейшовши на наступний ряд, починайте знімати на праву спицю все виворітні петлі, що не пров'язуючи їх, розташовуючи нитка перед роботою. Пров'яжіть лицьовими петлями все накиди і переверніть заготовку, а потім пров'яжіть лицьової в'язкою всі петлі, які ви зняли в попередньому ряду.
6
Повторіть те ж саме в трьох наступних рядах, після чого розділіть в'язане полотно надвоє, розмістивши кожну частину на своїй спиці. Закрийте петлі на одній з спиць будь-яким способом. Проутюжьте ту частину, на яку ви тільки що закрили петлі, а потім акуратно пропрасуйте і ту частину, на якій петлі залишилися відкритими.
7
Пришийте бейку кеттельним швом за допомогою голки і нитки, як було описано вище, починаючи від лівого плечового шва.