Як натягувати спиці. Як спиці натягувати на мотоциклу минск.

Мотоцикл, як і будь-який інший транспорт, вимагає своєчасного догляду та планового ремонту - тільки в тому випадку, якщо за мотоциклом правильно доглядають, він справно служить власнику довгі роки. Нерідко на мотоциклі доводиться коректувати положення спиць в колесах, натягуючи їх, і з цим завданням зможе впоратися будь мотоцикліст, не вдаючись до послуг професійних механіків.
Інструкція
1
Для початку підкрутіть ніпелі спиць послідовно, щоб рівномірно підтягти їх, повертаючи ніпелі без зусилля на 180 градусів. Потім повторіть підтяжку спиць, повторно провертаючи ніпелі, долаючи легке опір.
2
Після цього закріпіть вісь колеса в спеціальних лещатах на будь-якій рівній поверхні, яка повинна бути паралельна площині колеса і починайте виправляти ті спиці , які деформовані більше всіх (наприклад, утворюють вісімку).
3
Закріпіть на краю робочої поверхні штангенциркуль за допомогою струбцини паралельно осі колеса, так, щоб глубінометр штангенциркуля упирався в бік обода. Пронумеруйте і відзначте спиці, які треба натягнути, за допомогою ізоляційної стрічки.
4
Вістря глубінометр упріть в обід навпроти першої спиці і запишіть отриманий розмір, а потім виміряйте цю відстань навпроти кожної спиці після одного обороту колеса. Виміряйте діапазон значень між максимальним і мінімальним розміром - якщо цифра перевищує 1,5 мм, значить колесо потрібно правити.
5
Введіть числа з графіком в Excel, щоб надалі вводити нові показники і перевіряти, в який бік змінюється діапазон. Введіть потрібне число діапазону між значеннями, обробіть файл і визначте, які саме спиці за номерами вам потрібно підтягнути, щоб домогтися найкращого результату і виправити колесо.
6
Потім підкрутіть ніпель кожної спиці, яка не потрапила в «коридор» значень, виходячи з того, що 1 мм різниці дорівнює повороту на 90 градусів. Підтягніть всі спиці, які не увійшли до «коридор» після другого перерахунку. Повторно виміряйте вищеописаним способом відстань від спиць до обода, а потім перевірте графік.
7
Затягуйте спиці до тих пір, поки число на графіку не буде перевищувати 1,5 мм. Якщо ви виправляєте не "вісімку», а «яйце», зміцнюйте штангенциркуль не паралельно, а перпендикулярно осі колеса.