Як замовити роздруківку смс. чи можна зробити роздруківку смс в билайн.

Роздруківку текстів смс-повідомлень не чинить жоден російський оператор мобільного зв'язку, про це є повідомлення на офіційних сайтах. Зате абоненти можуть скористатися іншою послугою, називається вона "Деталізація рахунку". З її допомогою можна отримати необхідну інформацію про вхідні та набрані номери, тривалості дзвінків, а також про номери, з яких і на які відправлялися повідомлення.
Інструкція
1
Одним з операторів, що надають своїм клієнтам таку послугу, є "Мегафон". Його абоненти можуть замовити деталізацію рахунку, звернувшись в один із салонів зв'язку або в офіс компанії. До речі, при особистому зверненні знадобиться мати з собою документ, що засвідчує особу. Відправлення заявки доступно і іншим способом, тобто через систему самообслуговування під назвою "Сервіс-Гід". Її легко знайти на офіційному сайті "Мегафона". Як тільки послуга буде активована, вам стануть доступні відомості про час прийому і відправки SMS та MMS-повідомлень, дзвінків, їх типі, номерах вхідних і вихідних дзвінків і багато іншого.
2
Оператор зв'язку "МТС" теж дозволяє абонентам скористатися послугою "Деталізація рахунку". За допомогою неї можна отримати доступ до інформації про дії, вироблених за останні три доби, наприклад, про списання коштів з рахунку, проведених GPRS-сесіях, вартості дзвінків, а також повідомлень (як смс, так і ммс). Однак деталізація не дозволяє отримати відомості про підключення і відключення тих чи інших послуг, зміні тарифного плану. Для активації даної послуги наберіть безкоштовний USSD-номер * 111 * 551 # або відправте SMS-повідомлення з кодом 551 за номером 1771. Підключення також доступно і на "Мобільному порталі". Щоб використовувати деталізацію, наберіть на клавіатурі свого мобільного USSD-запит * 111 * 556 # або пошліть на вказаний номер 1771 смс із текстом 556. Зверніть увагу, що абонентської плати за послугу немає.
3
В "Білайні" скористатися деталізацією рахунку теж досить просто. У тому випадку, якщо ви є абонентом постоплатной системи розрахунків, отримаєте деталізацію прямо на офіційному сайті компанії або надішліть свою письмову заяву по факсу (495) 974-5996. Також для відправки заявок існує та адресу електронної пошти questions.msk@beeline.ru. Вартість активації буде становити від 30-ти до 60-ти рублів. Користувачам передплатної системи для підключення послуги необхідно звернутися до найближчого салону зв'язку, офіс компанії або відвідати сайт оператора.
Зверніть увагу
Роздруківка СМС Теле2 (деталізація СМС Теле2). За запитом надаємо роздруківки операторів інших країн. Вартість даних послуг - 3000р. Замовляючи роздруківку СМС (деталізацію СМС) ви отримаєте повний перелік СМС, які були відправлені/отримані абонентом, якого ви "замовили".
Корисна порада
Всі оператори стільникового зв'язку зберігають тексти СМС своїх абонентів на своїх серверах, незважаючи на запевнення про протилежне. Якщо Вам потрібно прочитати текст СМС, тобто зробити роздруківку СМС чужого номера - ми можемо Вам допомогти. Так само доступні інші оператори Росії - можете сміливо робити замовлення. Замовивши роздруківку СМС Ви отримаєте файл у форматі .html