Як шліфувати стіни.

При ремонті старі шпалери, як правило, міняють на нові. Також стіни рівняють і шпатлюют. У будь-якому випадку, чи залишилися маленькі фрагменти старих шпалер або нерівно лягла шпаклівка, кращим виходом буде просто-напросто зашкуріть стіни.
Вам знадобиться
  • - інструменти: ніж, шкурка, губки для ошкурювання;
  • - переносна лампа;
  • - драбина.
Інструкція
1
На самому початку процесу за допомогою ножа максимально видаліть всі елементи залишилися старих шпалер. Якщо ви плануєте шпатлевать стіну, то спочатку зробіть це, провівши роботу в кілька етапів з нанесенням потрібної кількості шарів. Шкурити можна тільки після повного висихання шпаклівки.
2
Візьміть велику шкурку або наждачний папір. Переконайтеся в тому, що наявного в кімнаті освітлення цілком достатньо для того, щоб розглядати всі недоліки. Можете використовувати переносну лампу. З нею буде легше побачити всі недоліки поверхні, які можуть бути невиразні при звичайному денному світлі.
3
Приступайте до такої процедури, як ошкурювання стін. Ошкурювання стін повинно проводиться рівномірно. Не варто бігати по кімнаті і шліфувати лише там, де явно видно недоліки. Рухайтеся зліва направо. Тисніть на шкурку або наждачний папір з тією силою, яка реально необхідна для отримання потрібного результату.
4
Коли ошкурювання буде повністю закінчено, перевірте і оціните свою роботу. Виявлені дефекти повинні бути усунені відразу, інакше потім вони можуть вам забутися, так і залишившись на поверхні стін.
Зверніть увагу
Якщо після ошкурювання ви вирішили покрити стіни фарбою або обклеїти тонкими паперовими шпалерами, то попередньо ви повинні добитися максимально рівною, практично ідеальної поверхні. Інакше всі, навіть дуже дрібні огріхи будуть очевидні. Це завершальний етап перед обклеюванням шпалер або фарбуванням, тому поставитися до нього треба з усією серйозністю.
Корисна порада
Чим шкурить стіни - вирішувати вам. Важливо врахувати один момент: краще вибирати наждачний папір або губки для ошкурювання з дрібною фракцією. Це дозволить уникнути появи подряпин і смуг, які особливо будуть видні після фарбування. Велика фракція далеко не завжди дозволяє досягти бажаного результату, і багато помилок з досадою виявляються тільки після фарбування або обклеювання.
При ремонті житлового приміщення доводиться вирівнювати і шпатлевать стіни . У кожному з випадків необхідно виробляти зачистку нерівностей стін. В іншому випадку шпалери ляжуть на них нерівно.
Вам знадобиться
  • - шкурка;
  • - наждачний папір;
  • - переносна лампа;
  • - ніж.
Інструкція
1
Візьміть ніж або інший інструмент, який вам буде зручний, і акуратно, намагаючись не пошкодити стіни , видаліть з несучою поверхні всі частинки, що залишилися від старих шпалер або фарби.
2
Нанесіть на стіну шпаклівку. Бажано робити це в кілька шарів. Постарайтеся наносити рівні шари. Дайте можливість шпатлевке висохнути природним шляхом. Не використовуйте фен і нагрівальні прилади, так як від потоку гарячого повітря шпаклівка може потріскатися.
3
Тепер підготуйте велику наждачний папір, можна також скористатися шкіркою. Зручно прикріпити шкурку до спеціальної дощечці. У деяких випадках можна використовувати спеціальні насадки до електродрилі. Вибір буде залежати від ступеня нерівності стін. Важливо вибрати інструмент з дрібною фрікций. Це дозволить уникнути подряпин, які складно переборні.
4
Створіть у кімнаті комфортне освітлення, щоб ви могли помітити всі нерівності і недоліки. Краще всього використовувати для цього переносну лампу, не покладаючись тільки на денне світло. У цьому випадку нерівності простіше помітити, наприклад, по відкидати тіням.
5
Почніть рівномірно і акуратно ошкурівать стіни . Обов'язково зашкурити всю поверхню стіни , а не тільки ті місця, де нерівності і недоліки видно відразу. Рухайтеся зліва направо або справа наліво. Як вам буде зручніше. Притискайте наждачний папір до стіни з необхідною силою. Намагайтеся не занадто сильно тиснути на шкурку, в іншому випадку ви можете зняти шар зайвої шпаклівки, а роботу доведеться переробляти заново.
6
Коли ви завершите ошкурювання стін у всій кімнаті, уважно огляньте отриманий результат. Можливо, ви зможете виявити нові недоліки. Усуньте їх, якщо це необхідно. Намагайтеся відразу усувати всі недоліки. В іншому випадку ви можете забути про них аж до моменту наклеювання шпалер або фарбування стін.
Корисна порада
Використовуйте захисну маску. щоб найдрібніші частинки шпаклівки не влучили в дихальні шляхи.