Як встановити принтер за замовчуванням. установка принтера за замовчуванням windows 7.

Бувають ситуації, коли до комп'ютера підключені декілька принтерів . Або один з принтерів може бути доступний на цьому комп'ютері через локальну мережу. Звичайно, можна кожного разу натискати «Файл-Друк», вибираючи в списку бажаний принтер. Але це змушує здійснювати ряд непотрібних дій. Крім того, ця нудна операція часто просто стомлює користувачів. Оптимальний варіант вирішення цієї проблеми - вміння встановити принтер по замовчуванням.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows (XP, Vista, Windows 7), принтер
Інструкція
1
Щоб встановити принтер за замовчуванням, натисніть «Пуск» або кнопку Windows в операційних системах Vista і Windows 7. Потім виберіть «Налаштування» і «Панель управління». У Windows Vista і Windows 7 можна відразу вибрати «Панель управління».
2
Далі в «Панелі управління» знайдіть розділ «Принтери і факси». У Windows 7 в розділі «Обладнання та звук» виберіть «Перегляд пристроїв і принтерів». Якщо в Windows 7 вибрано режим «Дрібні значки», увійдіть в розділ «Пристрої та принтери». Тепер двічі клікніть по потрібному принтеру, після чого зайдіть в меню «Принтер» і поставте галочку «Використовувати за замовчуванням».
3
Для зручності, якщо ви вважаєте, що доведеться періодично міняти принтер за замовчуванням, можна винести для швидкого доступу папку «Принтери і факси» на робочий стіл або на панель задач. Для цього клацніть правою кнопкою миші по цій папці в «Панелі управління», після чого натисніть «Створити ярлик».
4
Якщо ви постійно використовуєте тільки один принтер, а всі інші не потрібні, то іншим варіантом вирішення проблеми буде видалення цих принтерів. Для цього клацніть правою кнопкою миші по принтеру, який бажаєте видалити і натисніть «Видалити», а потім ОК.
5
Іноді таким способом видалити принтер відразу не виходить. У цьому випадку перевірте, чи не відправлено на нього завдання на друк. Побачити ці завдання можна, просто клацнувши по значку принтера. Якщо вони є, дочекайтеся закінчення друку, після чого повторіть процедуру видалення. Можна також вимкнути/включити принтер і видалити всі завдання на друк (вони могли зависнути). Зазвичай після цього принтер все-таки видалити вдається.
Корисна порада
Якщо принтер встановлений за замовчуванням, при наявності декількох принтерів на комп'ютері, на нього будуть надсилатися всі завдання на друк. Для цього достатньо буде клацнути по кнопці друку в використовуваної програми.