Як записати інформацію на флешку.

Флешка - пристрій, за допомогою якого здійснюється перенесення інформації з одного комп'ютера на інший. Часто бувають ситуації, коли необхідно записати файли на флешку . Це може знадобитися, наприклад, якщо ви робите резервну копію документів або просто хочете передати свої фотографії одному. При цьому існує два основних способи запису даних на флешку. Перший спосіб - це копіювання, другий - відправка.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з встановленою операційною системою Windows, флешка
Інструкція
1
Щоб спростити перенесення інформації на флешку і не заходити в різні каталоги, збираючи інформацію «по крихтах», скопіюйте в одну папку все, що ви збираєтеся перенести. Після цього вставте флешку в USB-порт комп'ютера і дочекайтеся, коли вона визначиться комп'ютером. Потім операційна система Windows може при необхідності встановити необхідні драйвера. Весь цей процес відбувається автоматично без участі користувача. Коли він закінчиться, флешка буде видна через «Мій комп'ютер» («Комп'ютер» в Windows Vista/7) як окремий знімний накопичувач. Перед копіюванням файлів переконайтеся, що на флешці достатньо вільного місця.
2
Для перенесення інформації на флешку копіюванням, відкрийте в провіднику Windows ту папку або файл, який ви збираєтеся копіювати. Клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть «Копіювати». Після цього відкрийте «Мій комп'ютер» (або просто «Комп'ютер»), зайдіть під флешку, клацніть правою кнопкою миші та натисніть «Вставити». Обов'язково дочекайтеся закінчення процесу копіювання.
3
Для перенесення інформації на флешку відправкою також знайдіть і відкрийте в провіднику Windows потрібну вам інформацію. Клацніть по цій теці або файлу правою кнопкою мишки і в меню виберіть «Відправити». У списку знайдіть свою флешку і клацніть по відповідному елементу списку. Дочекайтеся закінчення процесу копіювання.
Корисна порада
Флешки міцно увійшли в життя користувачів комп'ютерів. На відміну від дискет на них можна зберігати значно більше інформації. Стандартні флешки мають об'єм від 2 до 32 гігабайт, що в кілька десятків тисяч разів перевершує обсяг дискети. Флешки також набагато надійніше звичних дискет - вони не схильні магнітних полів і набагато менш схильні до механічних пошкоджень і пилу. Нарешті, вони набагато легше і зручніше. Не дивно, що всі ці фактори змушують користувачів віддати перевагу флешку дискетам.