Як зробити фокус з левітацією.

Фокус з левітацією - один з найефектніших трюків, який при правильному виконанні може вразити глядачів і перетворити виконавця на справжнього ілюзіоніста. Виконуючи даний фокус, необхідно приділити увагу двом складовим: техніці та акторської постановці.
Інструкція
1
Майже всі фокуси з левітацією побудовані за методом Балдуччі. Суть його полягає в тому, що під час виконання ви знаходитесь в декількох метрах від глядачів і строго під кутом в 45 градусів. Такий кут огляду необхідний для того, щоб та частина ноги, яка стосується статі, не була помітна. У цьому випадку глядачів повинно бути обмежена кількість, щоб до всіх присутніх зберігати покладений кут.
2
Перш, ніж показувати фокус друзям і родичам, поекспериментуйте перед дзеркалом. Одягніть широкі штани, щоб ноги були майже повністю закриті. Уявіть, що дзеркало - це стрілка годинника, показувала 18:00. Встаньте перед дзеркалом таким чином, щоб дивитися на позицію 10: 30-11: 00.
3
Повільно піднімають, спираючись на пальці однієї ноги і повністю відриваючи від підлоги другого. Важливо піднімати обидві ноги одночасно. Не турбуйтеся, якщо спочатку у вас не вийде зберігати рівновагу. Спробуйте спочатку відірватися від підлоги всього на 1-2см, потроху збільшуючи цю відстань.
4
Повторіть фокус кілька разів, поступово відточуючи свою майстерність. Слідкуйте за тим, щоб рухи були плавними і природними. Запишіть свій виступ на відео, так ви зможете побачити всі свої недоліки і усунути їх.
Корисна порада
Не ставайте занадто далеко від глядачів. Оптимальним вважається відстань 2-3м. Для того щоб зберегти необхідний кут огляду, краще виконувати фокус для 1-3 чоловік. Не кажіть заздалегідь, який фокус будете показувати, інакше глядачі будуть уважно спостерігати за вашими рухами. Нехай це буде для них сюрпрізом.Ногу, яку повністю відриваєте від підлоги, тримайте строго параллельно.Покажіте перед левітацією кілька простих фокусів. Спробуйте переконати глядачів у тому, що магія існує, а ви - справжній чарівник.
Левітація є однією з вищих здібностей персонажа в грі «Heroes of Might and Magic». Пересування героя по повітрю через всі перешкоди можливо за допомогою вивчення ним відповідного заклинання. Також уміння польоту дають герою і деякі з вищих артефактів. Для вивчення закляття левітації герою необхідно отримати достатньо досвіду, розвинути певні навички і вивчити заклинання. Застосування левітації проходить більш ефективно при володінні деякими магічними навичками на експертному рівні. Можливості левітації забезпечують переваги гравцеві не тільки в пересуванні по ігровій карті, але і значно підвищують шанси на перемогу в кампанії.
Вам знадобиться
  • Гра «Heroes of Might and Magic» 3 версії.
Інструкція
1
На самому початку розвитку набирайте герою новий досвід, відкриваючи скрині скарбів і підходячи до вівтарів. У міру накопичення сил і зростання чисельності армії, вступайте в бій з монстрами, сили яких на порядок слабше. У цьому випадку ваш герой буде нести мінімальні втрати, при цьому ж накопичуючи необхідні бали досвіду.
2
При досягненні достатньої кількості досвіду для переходу на наступний рівень герою надається на вибір можливість вивчення одного вторинного навику за раз. Із запропонованих варіантів виберіть в першу чергу навик «Мудрість». При переході на наступний рівень вивчіть магічний навик «Магія Повітря». Перший з них дозволить герою опанувати магічними заклинаннями п'ятого рівня, до яких відноситься закляття левітації. А навик магії повітря дозволить застосовувати дане заклинання з більшою ефективністю.
3
Після отримання зазначених навичок при подальшому розвитку героя нарощуйте рівень володіння даними навичками від базового рівня до експертного. Першим повинен бути максимально розвинений навик мудрості. Таким чином, обидва навику в підсумку дадуть герою можливість левітації з максимальною силою експертного рівня.
4
Будуйте гільдію магів у всіх ваших містах, в яких є можливість отримати магічні заклинання п'ятого рівня. Міста, де не можна отримати такі закляття: Фортеця і Цитадель. До часу побудови гільдії магів п'ятого рівня ваш герой повинен встигнути отримати навик «Мудрість» і розвинути його до рівня «Експерт». Зайдіть героєм в місто, де у побудованій гільдії є заклинання «Політ» - герой автоматично вивчить дане закляття і зможе викликати його в будь-який час зі своєї магічної книги.
5
Під час переміщення по карті героя викличте заклинання "Політ". Для цього відкрийте його книгу магії і знайдіть заклинання п'ятого рівня магії повітря. Виберіть на сторінці заклинання "Політ". Позначте шлях героя на карті. Шлях пролягатиме прямо по перешкодам, і при русі ваш герой буде летіти.
6
На карті рідко зустрічаються вищі артефакти, що дозволяють герою використовувати левітацію . Проте варто пошукати їх в драконівських Утопії і в ящик Пандори. Для використання левітації вам знадобиться один з артефактів: «Крила ангела» і «Книга Магії Повітря». Будь-який з них дозволить герою літати. Тільки перший артефакт дає політ при переміщенні сам по собі, надітий на ноги героя. А «Книга Магії Повітря» додає в книгу заклинань героя всі повітряні закляття, в тому числі і «Політ». У цьому випадку виклик левітації проводиться, як описано вище при самостійно разученную заклинанні.