Як подовжити зливний шланг пральної машини. заміна зливного шланга в пральній машині автомат.

Планування російських квартир, багато з яких були побудовані ще при Радянському Союзі, найчастіше не дозволяє розташувати пральну машину близько водопровідної системи. У такій ситуації необхідно подовжити водозабірний і зливний шланги .
Вам знадобиться
  • - Зливний шланг, подібний вже наявного;
  • - Спеціальний з'єднувач для шлангів;
  • - Затискні хомути.
Інструкція
1
Першим ділом купите такий же шланг, як той, який встановлений на вашій пральній машині. У разі якщо знайти шуканий товар вам не вдається, то придбайте максимально наближений по робочим характеристикам. Головне, щоб у нього збігався діаметр з рідним шлангом.
2
Якщо машина включена в мережу, зробіть від'єднання її від електромережі. З'єднайте рідний і куплений шланги спеціальної трубкою, яку теж можна буде купити в магазинах будівельних матеріалів або побутової техніки. Трубка повинна входити своїми кінцями в обидва шланга дуже щільно. Місце з'єднання має припадати на її середину, яка чітко позначена на будь-якої моделі соединителя.
3
Закріпіть гумові наконечники шлангів за допомогою затискних хомутів. Затягування повинна бути міцною, в іншому випадку при зливі може трапитися розрив і тоді вся вода опиниться на підлозі. Затопити сусідів ніхто не хоче. Якщо наконечник того шланга, який був в комплекті при покупці машини, є не гумовим, а пластиковим, то заведіть всередину нього невеликий обрізок такого ж шланга, після чого на нього надівається вже гумовий наконечник. Подібне з'єднання цілком можна закріпити всього одним хомутом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gftjIs3oOA8
Зверніть увагу
Перевірте всі кріплення перед початком роботи машини. Для більшої впевненості можна додатково склеїти між собою кінці двох трубок. Також не варто нарощувати шланг більш, ніж на п'ять метрів. Це небезпечно. Крім того, завжди пам'ятайте, що при роботі пральної машини шланги не повинні мати контакту з гострими поверхнями і гострими предметами, закручуватися і перегинатися. Так вони з часом можуть порватися, протертися. А перекритий потік води може привести до поломки машини або аварії.
Корисна порада
Зливний шланг пральної машини може бути повністю замінений на більш довгий. Потрібно знайти і купити підходящий шланг, якщо в магазинах вашого міста такого немає, то його можна буде замовити через інтернет.
Іноді власники пральних машин стикаються з проблемою пошкодження зливного шланга або ж його недостатньої довжини. У такому випадку ви можете наростити старий шланг за допомогою такого ж або приблизно такого ж, нового.
Інструкція
1
Зробити надійне з'єднання ви можете шляхом фіксації гумових наконечників шлангів за допомогою затискних автохомутов через міцну трубку (можна купити спеціальний з'єднувач). Оптимальний розмір хомутів - 27 мм максимум.
2
Якщо спеціального з'єднувача немає, можна взяти відрізок міцної тонкостінної пластикової труби із зовнішнім діаметром 20 мм або близько того. У таких випадках можна порекомендувати стяжку-фіксацію для хомутів, для страховки.
3
Якщо наконечник у комплектного шланга пральної машини пластиковий, а не гумовий, то спочатку слід обрізок підходящої по зовнішньому діаметру трубки завести всередину його. На нього потім надягає зверху гумовий наконечник. Така конструкція фіксується одним автохомутом.
4
Можна спробувати при бажанні повністю замінити більш довгим старий зливний шланг вашої пральної машини, проте сенсу особливого в цьому немає. Новий шланг може просто-напросто не підійти по конструкції, тому ризикувати не варто.
5
Такі шланги в магазинах є різної довжини, але п'ятиметрові і довші зустрічаються вкрай рідко. Втім, нарощування шланга навіть на п'ять метрів вже вважається неприпустимим.
6
Кілька рекомендацій по нарощуванню: - до 1,5-2 м - за допомогою стандартного зливного шланга для пральних машин; - до 3-3,5 м - за допомогою металопластикової труби діаметром 20 мм (при необхідності трубу можна зашити в стіну або втопити в підлогу). Для опалення та напірного водопроводу такий хід неприпустимий; - більше 3,5 м - потрібно перенесення машини на більш близьке до сифона відстань (можна перенести сифон до машини).
Зверніть увагу
При роботі пральної машини заливний та зливний шланги не повинні стикатися з шорсткою поверхнею або гострими предметами. В іншому випадку шланги нанесені наскрізь через зрушень, що виникають під дією перепадів тиску.