Як закріпити дзеркало.

Без дзеркала в будинку не обійтися. Це не тільки обов'язковий атрибут ванної кімнати, але і в передпокої воно обов'язково потрібно, щоб приводити себе в порядок і посміхатися собі перед виходом у світ. Добре, що зараз є нові технології, що дозволяють вішати дзеркала без свердління стін.
Вам знадобиться
  • Дзеркало
  • Розмова скотч
  • Силіконовий герметик
  • Обезжириватель
Інструкція
1
Перед тим, як вішати дзеркало, нам потрібно захистити шар амальгами від руйнування, щоб уникнути обсипаються країв. Це можна зробити, завдавши на зворотну сторону дзеркала шар втиснути фарби.
2
Потім робимо розмітку того місця, де буде висіти наше дзеркало. Прикладаємо його до стіни і точно обводимо олівцем.
3
Потім прибираємо дзеркало. Наше завдання полягає в тому, щоб повністю знежирити ацетоном або спиртом приклеювані поверхні. Природно, якщо на стіні присутні паперові шпалери, їх обов'язково потрібно видалити. Потім зачищаємо і знежирюємо, як стіну, на яку ми будемо кріпити, так і дзеркало.
4
Потім нарізаємо спеціальний двосторонній скотч на смужки довжиною 7-10 см. Наклеюємо підготовлені смужки через кожні 15 см на стіну, обов'язково вертикально. Між ними видавлюємо великими краплями силіконовий герметик.
5
Потім беремо дзеркало і прикладаємо до стіни. Спочатку дзеркало лягає на герметик, і у вас є можливість трохи підрівняти його відносно стіни. Як тільки дзеркало торкнеться скотча, вирівнювання слід припинити. Далі щільно притискаємо, фіксуємо дзеркало, і, як тільки скотч приклеївся, дзеркало закріплено на стіні.
Корисна порада
Якщо у вас немає ацетону для знежирення поверхонь, можна використовувати спирт. Звичайну обробку проводите ретельніше.