Як встановити душовий куточок. душовою куточок установка.

Що може бути краще підбадьорливого і освіжаючого душа перед початком важкого робочого дня або по його завершенню .... Далеко не завжди є можливість встановити повноцінну душову кабіну, а ось душовою куточок доведеться в такому випадку в самий раз.
Вам знадобиться
  • - душовий піддон і шторки для душу;
  • - кріпильний блок;
  • - балки і бічні стекла;
  • - шторка;
  • - силіконовий герметик;
  • - труби (стаціонарні або переносні).
Інструкція
1
Для початку зробіть заміри вашої ванної кімнати і визначте те місце, куди ви збираєтеся ставити куточок. Душовою куточок - це фактично душова кабіна, позбавлена задньої стінки. Він складається з душового піддону і шторок, які огороджують місце для прийняття водних процедур. Установка душового куточка при належній вправності й увазі під силу кожному. З назви стає ясно, що душові куточки ставляться саме в кут. Обробіть водовідштовхувальним засобом поверхню, на яку душовою куточок буде кріпиться.
2
Тепер переходите до організації зливу і герметизації підлоги. Підведіть труби, які можуть бути як гнучкими переносними, так і стаціонарними. Гнучкі більш популярні, але при їх монтажі вони залишаються на виду. Пол обробляється силіконовим герметиком. За допомогою спеціального кріпильного блоку закріпіть піддон до стін.
3
Для установки балок вам необхідно зробити отвори під них і потім закріпити все штукатуркою. Душові куточки завжди потребують додаткової установці балок для того, щоб повісити на них непромокальні штори для душа. Балки - це невеликі трубки, що йдуть зі стін і стикуються між собою. До балці і піддону можете прикріпити бічні стекла для того, щоб вода не лилася повз піддону. Але це досить складно, так як вимагає установки додаткових конструкцій. Можна обійтися і одними шторками. Виберіть варіант штор з найбільшою довжиною і насолоджуйтеся результатом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4PM_yqduhPk
Зверніть увагу
Обов'язково переконайтеся в тому, що кутові стіни оброблені кахлем або плиткою, інакше ставити туди душовою куточок буде не можна. Якщо ні, то вам варто зайнятися цим питанням.
Корисна порада
При покупці душового піддону перевагу варто віддайте моделям з рифленим дном. Якщо приймати душ і стояти при цьому на гладкому піддоні, то можна запросто посковзнутися, а мильна вода цьому посприяє. Плюс - рифлений підлогу виглядає більш красиво з точки зору естетики.