Як відрізнити підробку Adidas. марафони adidas Як відрізнити від підробки.

Логотип Adidas в усі часи означав якісну спортивний одяг. Останнім часом світ просто збожеволів, нас переслідує якийсь "адідасбум". Напевно, кожна людина має в своєму гардеробі що-небудь від Adidas. Купуючи одяг цієї фірми, потрібно не зганьбитися і вибрати оригінальну річ, а не підробку .
Інструкція
1
Світ перевернувся. Весь світ носить Adidas, причому спортивний одяг все швидше переходить з рангу "виключно спортивна" у своєрідний міський стиль. Все частіше можна побачити дівчат в толстовках і кросівках, крокуючих в університет. Популярність спортивного одягу просто зашкалює. Природно, у такого розкрученого бренду, як Adidas, велика кількість підробок. Так як же відрізнити фейк від оригіналу і не переплачувати величезні гроші за підробку?
2
По-перше, купуйте речі в ексклюзивних магазинах Adidas Sport або Adidas Original. На ринку є величезна ймовірність, що вам, грубо кажучи, впарити підробку, яка розповзеться по швах через кілька місяців, а вам буде прикро і неприємно за викинуті на вітер гроші.
3
По-друге, вибираючи ту чи іншу модель, обов'язково подивіться на офіційному сайті, в яких кольорах вона доступна. Підробкам зазвичай притаманний політ фантазій.
4
По-третє, завжди дивіться на якість речей. На оригіналах шви рівні, краї одягу акуратно оброблені. Підробки бувають виконані з використанням ниток низької якості. Як правило, стібки є нерівномірними, з великим відривом один від одного. Зшито поспішно і недбало.
5
По-четверте, справжня адідасовських одяг на бирках має серійні номери. А на взуття біля правої і лівої пари дані серійні номери ніколи не збігаються. Що стосується фейків, то добре, якщо на взуття будуть матися хоча б однакові серійні номери. Це в кращому випадку, в гіршому - їх взагалі може не бути.
6
По-п'яте, звертайте увагу на упаковку. На ній має бути зображений офіційний логотип, і вона повинна бути зроблена з якісного поліетилену.
7
І, звичайно ж, основне - ціна. Не піддавайтеся спокусі, не купуйте дешеві речі. Ціна ніколи не буде нижче тієї, яка вказана на офіційному сайті Adidas. Як відомо, скупий платить двічі. Чи не переплачуйте.