Як відучити чоловіка від комп'ютера.

XXI століття - століття комп'ютерних технологій. Ваш чоловік приходить після роботи і сідає за комп'ютер грати в Call of Duty або NFS, не звертаючи на вас ніякої уваги. Що ж робити? Як врятувати сім'ю від цього вічно світиться монстра?
Інструкція
1
Вечеря вже охолов, а він все ще сидить за монітором і рятує світи. "Ще п'ять хвилин, тільки от зберегти!" Знайома фраза? Якщо так, то є кілька способів відвернути чоловіка від комп'ютера.
2
Один з найпопулярніших способів - влаштуйте романтичний вечір або сексуальні рольові ігри. Це однозначно повинно зацікавити чоловіка. Але тут є один мінус: ви не зможете щовечора вигадувати щось нове, адже фантазія теж не безмежна.
3
Спробуйте знайти йому знайти нове хобі. З радістю відправляйте його з друзями на риболовлю/охоту/футбол. Це тільки вітається. Подаруйте йому абонемент в спортзал або басейн. Після довгої фізичного навантаження важко буває захоплювати світ і поневолювати нові цивілізації.
4
Поговоріть з ним, раптом він одумається і почує ваші слова. Спроба не катування. Поясніть йому, що якими б цікавими і захоплюючими не були комп'ютерні ігри, це не найкраще проведення часу. Тисніть на те, що довге сидіння за комп'ютером негативно впливає на зір, а радіохвилі, які випромінює монітором - на організм в цілому.
5
Якщо ж вмовляння не допомагають, то перейдіть до крайніх дій. Почніть грати самі. Нехай життя в домі завмре: брудний посуд, неприбрані ліжка, непраних білизна. Вашим девізам стане фраза: Sims - і нехай весь світ зачекає! Думається, що вашому чоловікові не сподобається сидіти голодним, холодним, босим і неухоженним.Еще краще, якщо ви будете "гамать" в його гри, станете просунутим геймером і обійдете за всіма показниками. Жоден чоловік не хоче бути переможеним. Бути може, перший час він буде чинити опір вам, але ви повинні бути непохитні і грати, як справжній знавець своєї справи. Він зрозуміє, що з вами змагатися марно і кине це заняття.
Сімейне життя дарує не тільки радість, а й може піднести «букет сюрпризів». Однією з неприємностей, з якою можна зіткнутися, - дратівливі звички коханої людини, а зокрема, пристрасть чоловіка до комп'ютерних іграм. Вирішують цю проблему по-різному: хтось мовчки терпить, закриваючи очі, хтось навіть ставить крапку на сімейних відносинах, а хтось може спробувати відучити чоловіка від цієї залежності.
Вам знадобиться
  • Ви, чоловік, комп'ютер з іграми, психолог.
Інструкція
1
Запасіться довготерпінням: без нього вам не здолати вкорінену у вашого чоловіка звичку.
2
Відверто поговоріть з чоловіком. Поясніть йому, що залежність від комп'ютерних ігор негативно позначається на ваших сімейних стосунках. Завірте його в тому, що ви його не залишите поодинці боротися зі звичкою, а підтримайте в потрібний момент.
3
Поспостерігайте за поведінкою чоловіка і проаналізуйте, коли саме він сідає до комп'ютера, щоб пограти: в хвилини радості або стресу? А може, від нудьги або неробства?
4
Зверніться з чоловіком до психолога, оскільки залежність від комп'ютерних ігор - це хвороба. Вона отримала назву кибераддикции. В деяких випадках без допомоги фахівця з цією шкідливою звичкою не впоратися.
Зверніть увагу
Не критикуйте чоловіка за його пристрасть, оскільки це лише погіршить відносини між вами, а також підірве його бажання і рішучість боротися зі шкідливою звичкою. Тобто критика дасть зворотний результат.
Корисна порада
Нерідко залежність від комп'ютерних ігор є результатом невпевненості людини в собі, а також відсутністю будь-яких інших способів самовираження. Зважаючи на це, допомога дружини може полягати в тому, щоб допомогти чоловікові підвищити самооцінку. Досягти цього можна, хвалячи його за все, в тому числі і самі незначні успіхи і досягнення в боротьбі зі звичкою.