Як оформити кухню. Оформлення кухні своїми руками.

Так склалося, що в російській кухні не тільки готують їжу, а й збирають в ній гостей, і розмовляють за чаєм, тому при оформленні кухні потрібно враховувати суміщення їдальнею, кухні і вітальні.
Вам знадобиться
  • Кухня
  • Олівець
  • Папір
  • Фантазія
Інструкція
1
На самому початку намалюйте масштабний план кухні на папері. Уявіть, як саме ви розставите в кухні меблі. Чи буде у вас повноцінний кухонний гарнітур або ви будете робити кухню в мінімалістичному стилі? Вирішіть ці питання на самому початку планування.
2
Наступним кроком буде визначення списку кухонної техніки. Продумайте можливі місця для розміщення холодильника, посудомийки, пароварки, фритюрниці та інших полегшують життя пристосувань.
3
Третім кроком потрібно продумати, в якому стилі ми оформлятиме кухню. Якщо ми вибираємо стиль "кантрі", то нам знадобляться аксесуари, які нагадають нам про сільський будиночок, наприклад: домашні шторки до підвіконня, можливо в клітинку, квіти в горщиках на підвіконні, зв'язки лука і перців на стінах, дерев'яний абажур, підлогові килимки в техніці "печворк" і т.д.
4
Також можна оформити кухню, зробивши акцент на одній речі. Наприклад, щоб зробити концепт кухні "Ромашка", нам знадобляться ромашки в різних текстурах. Ми можемо нашити ромашки на кухонні штори у вигляді аплікації, повісити в рамочках красиві фото цих квітів, купити посуд із зображенням ромашок, повісити рушники з тканини з ромашками.
Корисна порада
Зробіть в кухні декілька розеток на кожній стіні, щоб господині не доводилося захаращувати простір робочої поверхні кухонними приладами біля одного джерела живлення.