Як зробити торт з рушників.

На урочистості з нагоди народження дитини або нової сім'ї прийнято дарувати практичні подарунки - речі, які знадобляться в господарстві або при догляді за малюком. Як же можна обіграти такий «буденний» подарунок? Звичайно ж, оригінальною упаковкою! Поза всяким сумнівом, винуватці торжества будуть непідробно захоплюватися навіть простим набором рушників , якщо отримають його у вигляді апетитного десерту, прикрашеного трояндочками або вишеньками. А начинкою такого тортика можна зробити вишуканий набір приладдя для прийняття ванни або інші корисні речі.
Вам знадобиться
  • - махрові рушники;
  • - плоске блюдо або піднос;
  • - декоративні стрічки та інші елементи прикраси.
Інструкція
1
Щоб зробити подарунковий «торт» з рушників, придбайте кілька рушників різних видів і двох-трьох поєднаних кольорів. Чим їх більше, тим більше ярусів буде у «торта». Добре, якщо вони будуть «їстівних» кольорів - пастельні, кремові, шоколадні, белие.Кроме рушників для приготування цього «лакомства» можна використовувати й інші корисні речі: парфумерію, косметику, фігурне мило, свічки, м'які іграшки, живі або штучні квіти. Для новонародженого використовуйте також, як начинку, одноразові підгузники, красиві пелюшки або предмети дитячого одягу, згортаючи їх в рулончики.
2
Візьміть красиве плоске блюдо або піднос, на якому ви розмістите «торт». Перший його ярус зробіть з великих рушників. Складіть кожне в кілька додавань, щоб вийшла смуга підходящої для першого ярусу висоти (бл. 20-25 см). Поверніть з цих смуг тугі рулончики і перев'яжіть їх тонкої гумкою посередині. Викладіть рулончики вертикально на піднос у вигляді круглого ярусу.
3
З рушників поменше скрутіть рулончики для другого ярусу і теж прихопіть їх гумкою. Викладіть ці рушники на перший ярус. Якщо вистачить, викладіть і третій ярус «торта». До речі, крім рушників можна пустити в справу та інші предмети домашнього текстилю (наволочки, скатертини) або замінити частину махрових рушників упаковками паперових.
4
Тепер оформите торт за вашим смаком. Перев'яжіть рушники, складові яруси, декоративною стрічкою (атласною, капроновою або паперовій), маскуючи гумки на рулончиках. З маленьких тонких рушників можна згорнути трояндочки і закріпити двостороннім скотчем біля основи. Між рушниками красиво розташуйте інші підручні предмети. Прикрасьте яруси квітами, а зверху можна розмістити гарну іграшку. Постарайтеся добре закріпити всі елементи, щоб «торт» не розвалився на шматки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LKn68KteXt0
Корисна порада
Якщо ви не маєте великою кількістю рушників, можна зробити такий «торт» і з декількох штук. Складіть кожне рушник в кілька додавань і, починаючи з першого, загорніть їх всі по черзі в одну велику спіраль. Викладіть торт на блюдо або коло з картону і прикрасьте стрічками, бантиками, квітами і т.п. Можна зробити не «торт», а кілька «тістечок».