Як перефарбувати шкіру.

Часто шкіряний одяг після довгої шкарпетки втрачає свій початковий колір, набуває потертий вигляд, набуває плями. Іноді найкращим виходом у цій ситуації буде пофарбувати виріб - або оновити старий колір, або перефарбувати в новий, зазвичай темніший - коричневий або чорний. Після правильно проведеної процедури річ виглядає новіше і яскравіше, і може служити вам ще довгі роки.
Вам знадобиться
  • - господарське мило;
  • - спеціальна фарба;
  • - губка.
Інструкція
1
Найкраще віднести ваше шкіряний виріб в хімчистку чи ательє, які займаються забарвленням шкіряних речей, в цьому випадку ви можете розраховувати на відмінний результат. Якщо ж з якихось причин ви не можете скористатися послугами спеціалізованого закладу, можете спробувати зробити це самі. Якщо все зробите правильно, результат буде вас радувати ще кілька років.
2
Спочатку потрібно ретельно очистити виріб. Приберіть всю пил, а також жирні і брудні плями. Розведіть звичайне господарське мило в теплій воді, змочіть в ній губку або чисту ганчірочку і промийте всю поверхню. Губка повинна бути не мокрою, а вологим, інакше виріб може пожолобитися або дуже довго сохнути.
3
Інший губкою, змоченою у чистій воді без домішок, змийте мило. Після цього висушіть шкіряну річ, тільки в жодному разі не біля батареї і не на сонці - це зашкодить шкіру , зробить її грубою і покоробило. Після цього можна приступати до фарбування.
4
Вибирайте якісну фарбу, адже від цього залежить зовнішній вигляд виробу. Для страховки можете протестувати дію фарби на іншому шматочку шкіри. Краще не купуйте засіб в аерозолях, він менш стійкий і деколи гірше лягає. Зупиніть свій вибір на рідкої фарбі для шкіри на основі води. Її легко використовувати, вона рівно лягає на поверхню, висихає швидко і не має неприємного різкого запаху.
5
Розкладіть річ, яку збираєтеся фарбувати, на рівній твердій поверхні, для цього підійде великий стіл. Розправте, а потім починайте втирати фарбу губкою або ганчіркою, змоченою в барвнику. Виконуйте забарвлення колоподібними рухами, завдаючи тонкий шар. Не старайтесь обробити відразу велику ділянку, рухайтеся поступово, невеликими ділянками. Обов'язково профарбовують шви.
6
Пофарбувавши все виріб, дайте йому висохнути. Після повного висихання відполіруйте поверхню, пройшовшись по ній м'якою ганчіркою, для того щоб позбутися зайвої блиску.