Як зробити навіс над ганком. Як зробити ганок з полікорбонат.

Досить часто трапляється так, що будинок втрачає всю свою первозданну привабливість і виглядає таких не доглянутим і занедбаним. В цьому випадку можна встановити гарний навіс над вхідними дверима і ганком . Адже саме навіси є хорошим доповненням будь екстер'єру. Вони можуть бути найрізноманітніших форм і виготовлені з різних матеріалів. Бувають навіси над альтанкою, над ганком у самого входу в будівлю і садові навіси.
Інструкція
1
Тент тільки зовні може здатися досить простою конструкцією. Насправді, дуже важливо спочатку призвести вірні заміри. Потім потрібно розробити проект і тільки після цього, згідно з ним можна перейти до строітельству.Можно спорудити навіс над ганком з дерева або полікарбонату.
2
Встановіть на відстані 1,5 м від фасаду дві дерев'яні стійки, зроблені з бруса шириною 15-20 см, висотою 2,2 м. Внизу вони не повинні торкатися землі - якщо у вас бетонний фундамент біля ганку, просто пригвинтите саморізами до анкерів (спеціальним кріпильним виробам), забетонованих в припливи цього фундаменту.
3
Зверху, паралельно фасаду, укладіть на стійки горизонтальну перекладину з бруса, а потім прив'яжіть вийшла конструкцію двома короткими перемичками до фасаду.
4
Візьміть два вигнутих листа полікарбонату і прикріпіть однієї поздовжньою стороною прямо до бруска, пригвинченому до фасадної стіни будинку. Іншу сторону закріпіть на горизонтальній перекладині, яка покладена зверху на стійці.
5
Місце стику листів закрийте алюмінієвої декоративної смугою з гумовою прокладкою. Потім встановіть поздовжню додаткову опору (підійде звичайна товста і міцна балка) для цих листів на відстані 60 см від фасадної стіни.
6
Існує й інший варіант: можете зробити поздовжню опорну балку з рівною дубової рейки, розміром 25x75 мм, тільки в цьому випадку її необхідно буде підкріпити знизу вигнутою дугою рейкою. Така дуга своїми кінцями буде упиратися в перемички, а своєю центральною областю підтримувати полегшену подовжню опору, тим самим добре посилюючи її.
7
При установці цієї додаткової опори всі розміри її деталей ретельно звіряйте і підганяйте за місцем так, щоб 2 листи були досить щільно притиснуті до основної рейці, по всій довжині без провисань і зазорів.