Як економити електроенергію.

Тарифи на електроенергію підвищуються щороку. При цьому в будинках багатьох людей стабільно збільшується кількість електроприладів. У підсумку за електрику доводиться платити все більше і більше грошей. Але витрати на електроенергію можна скоротити.
Інструкція
1
Замініть звичайні лампи розжарювання енергозберігаючими лампочками. Звичайно, енергозберігаючі лампочки коштують дорожче, але термін їх експлуатації вище. У підсумку витрати на них з часом обов'язково окупляться за рахунок меншого споживання електроенергії.
2
Вам гарантована істотна економія електроенергії, якщо ви зробите в своїй квартирі точкове освітлення. Точковими світильниками зручно, наприклад, висвітлювати робочі зони на кухні.
3
Вимикайте електроприлади, якщо ви їх не використовуєте. Приміром, хороший спосіб економії електроенергії - вимкнення комп'ютера, який в даний момент стоїть без діла. Якщо він вам знадобиться, ви зможете включити його знову, немає сенсу залишати включений комп'ютер протягом годин.
4
Вимикайте від мережі електроприлади, які мають режим очікування. Оскільки в цьому режимі йде споживання енергії. Приміром, звичайний музичний центр в режимі очікування може споживати до 8 кіловат на місяць. Витрата електроенергії в режимі очікування можна подивитися в інструкції до електроприладу.
5
Серед різних електроприладів по споживанню електрики особливо виділяються пральні машини. Щоб скоротити кількість спожитої машинкою електроенергії, завжди завантажуйте барабан повністю і вибирайте режим прання не вище 40 градусів. На високотемпературних режимах періть тільки дуже брудну білизну.
6
Намагайтеся купувати для будинку енергозберігаючі електроприлади. Вони відносяться до класу «А», слідом ідуть класи «В», «С», «D» і «Е». При виборі електроприладів також звертайте увагу на доцільність покупки. Наприклад, сім'ї з двох осіб більше підійде пральна машина, розрахована на 3-3,5 кг, а не на 5-7 кг білизни.
7
Щоб в холодну пору року не довелося додатково використовувати електрообігрівач, утеплите квартиру. Якщо у вас немає, наприклад, пластикових вікон, обов'язково заклейте віконні щілини. Ще можна утеплити вхідні двері.