Як відкрити відділ побутової хімії. відділ госптовари Як бізнес.

Відділ побутової хімії - один з найперспективніших варіантів початку власного бізнесу. При правильній організації справи і мінімальних витратах на рекламу ви отримаєте стабільний дохід за рахунок високого товарообігу.
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал;
  • - приміщення.
Інструкція
1
Почніть з підбору місця розташування. Навряд чи для невеликого відділу варто знімати або купувати окреме приміщення. Ринок побутової хімії сьогодні перенасичений, тому покупці воліють брати подібні товари «по дорозі». Відкрийте відділ в невеликому торговому центрі або магазині, де продаються канцтовари, аксесуари, сувеніри, продукти харчування, книги. Не нехтуйте ринками, оскільки прохідність на них досить велика.
2
Закупіть торгове обладнання. Якщо відділ маленький, це мають бути прозорі вітрини, де виставлено по одному зразку кожного товару. Поза увагою покупця встановіть стелажі і коробки, з яких продавець буде подавати вибрані засоби.
3
Якщо ж площа дозволяє, зробіть відділ самообслуговування, в якому покупці самі можуть вибирати продукти. Продажі в магазині подібного формату будуть вищі, оскільки клієнти дуже часто нюхають кошти, читають склади, і тільки після цього приймають рішення про покупку.
4
Після реєстрації власної компанії укладіть договори з постачальниками. Якщо дозволяють транспортні потужності, робіть закупівлі самі, так ви зможете заощадити витрати. Оскільки націнка на госптовари щодо фіксована, ви повинні робити ставку на великі обсяги продажів. Саме тому система логістики з постачальниками повинна бути чітко налагоджена. Робіть попередні замовлення, аналізуйте попит, стежте за товарними залишками. Досягніть того, щоб всі товари були постійно в наявності.
5
Придумайте, як диференціювати ваш відділ від решти з точки зору маркетингу. Наприклад, введіть ексклюзивну категорію товару, якої немає у найближчих конкурентів. Це можуть бути екологічно безпечні засоби чи рідкісна марка підгузників. Проінформуйте про це потенційних покупців. Прийшовши в магазин спеціально за цими товарами, клієнти напевно куплять і решту необхідних коштів ходових брендів.
Зверніть увагу
Підробки на ринку побутової хімії можуть складати до 40% товару. Перевіряйте всю супровідну документацію та сертифікати від постачальника, щоб мати справу виключно з якісною продукцією.
Корисна порада
Уважно відстежуйте рівень цін на товар. Пріоритетний метод ціноутворення в секторі побутової хімії - орієнтація на конкурентів. Основні бренди досить запомінаєми і купуються часто, тому багато покупців відмінно порівнюють ціни в різних магазинах.