Як замінити ущільнювач в холодильнику. Як поміняти на холодильнику.

Якщо ви помітили, що на внутрішніх стінках вашого холодильника посилено намерзає лід, це може бути вказівкою на те, що пошкоджений ущільнювач пристрою. Ущільнювачі бувають декількох видів, вони можуть кріпитися всередині холодильника по-різному: за допомогою клейового з'єднання, на гвинтах і шурупах або встановлюються в спеціальний паз. У будь-якому випадку ви можете спробувати зробити заміну зношеного ущільнювача на новий своїми руками.
Вам знадобиться
  • викрутка, пінцет, шпатель, ніж, клей «Момент», лейкопластир.
Інструкція
1
Зніміть дверцята холодильника, покладіть її горизонтально і акуратно надріжте старий ущільнювач в місцях, де він стикується з основою дверцята.
2
По всьому периметру двері видаліть старий ущільнювач. Для цього трохи підніміть ущільнювач і акуратно витягніть з паза. При роботі використовуйте шпатель і дійте обережно, щоб не пошкодити дверцята холодильника.
3
Відокремте внутрішню частину дверцят від запенівателя. Це робиться для того, щоб з'явився простір для нового ущільнювача. Глибина гнізда повинна відповідати товщині нового профілю. Для полегшення роботи підніміть кут внутрішній частині дверцят і утримуйте його великим пальцем.
4
Продовжуйте підрізати ущільнювач по всьому контуру периметра внутрішньої частини дверей на глибину близько 6 мм.
5
Закінчивши операцію по зняттю ущільнювача, введіть всередину пінцет і витягніть старе ущільнення назовні, поки не побачите зовнішній край отриманої порожній канавки.
6
Якщо ви весь час зробили правильно, зможете витягнути ущільнювач по всій його довжині. Якщо ущільнювач при експлуатації або при витяганні був пошкоджений, повторіть всю процедуру, почавши з іншого кутка дверцята.
7
Остаточно видаливши використаний ущільнювач і звільнивши необхідний простір над канавкою, зафіксуйте на його місці новий ущільнювач за допомогою твердого шипа. Якщо ця операція викликає у вас утруднення, додатково приберіть залишки запенівателя із зазору між зовнішньою та внутрішньою частинами дверцята.
8
У тому випадку якщо холодильник не новий і на нього не вдається знайти відповідний ущільнювач, спробуйте підігнати за розмірами та, якою ви володієте. Головне, щоб він був трохи більше необхідного за розмірами. Виріжте з ущільнювача по одному шматочку з вертикальної і горизонтальної частини і зістикуйте отримані деталі між собою. Стики промажьте клеєм «Момент» або проклейте лейкопластиром.
Зверніть увагу
Заміна ущільнювальної гуми холодильників. Гума ущільнювача холодильника іноді рветься, що призводить до втрати працездатності апарату. Він холодить, а ефект вже не той. Для того, щоб уникнути цього, необхідно провести заміну. На місце старої гумки встановлюємо нову. Ущільнювальна гума для холодильника виробляється компаніями, які займаються випуском холодильного обладнання.
Корисна порада
Резинка уплотнительная для двері холодильника - це той самий ущільнювач. Не плутайте ці терміни. Хоча ущільнювач звучить якось помажорнее, але це не більше, ніж звичайна гумка. Купити можна в звичайному магазині побутової техніки, коштує недорого, замінити можна самостійно, але акуратно. Заміна ущільнювача холодильника повинна проводиться в вимкненому стані апарата. Акуратно подденьте ножем гумку з нижньої частини і йдіть догори.