Як прикріпити мийку. Як прикріпити врізну мийку якщо немає тумби.

При установці кухонного миття сучасної моделі потрібні певні навички. Монтаж краще довірити професіоналам, які можуть провести цю роботу порівняно швидко і якісно. Якщо ж ви вирішили встановити мийку своїми силами, вам знадобляться достатні навички, акуратність, спеціальний інструмент і деякі корисні рекомендації.
Вам знадобиться
  • Електродрель, електричний лобзик, струбцини, плоскогубці, шуруповерт, викрутка, рулетка, олівець, гострий ніж, лінійка, чиста ганчір'я, герметик
Інструкція
1
Підготуйте необхідні інструменти для установки мийки. Вам знадобляться дриль, електричний лобзик, струбцини, плоскогубці, шуруповерт, викрутка, рулетка, олівець, гострий ніж, лінійка, чиста ганчір'я, герметик. Деякі моделі мийок забезпечуються спеціальним шаблоном, що полегшує процес розмітки отвори для установки.
2
Зніміть стільницю зі столу і зручно її розмістіть. Почніть з розмітки контуру мийки на поверхні стільниці. Якщо є шаблон, обведіть його олівцем. При відсутності шаблону прикладіть мийку до стільниці і намітьте її контур, при цьому обводити необхідно строго по краю мийки. Потім відступите від вийшла лінії всередину 1-1,5 см і проведіть ще один контур меншого розміру (цей контур буде робочим).
3
Приступайте до випилювання отвори. Спочатку дрилем просвердлите чотири отвори діаметром 10 мм у кожного краю робочого контура. Ці отвори знадобляться для лобзика. Вставте полотно лобзика в отвір і закріпіть його в інструменті. Акуратно виріжте отвір лобзиком по контуру.
4
Очистіть отриманий зріз від пилу і тирси. Потім обробіть зріз герметиком, який не дозволить воді проникнути всередину матеріалу. Герметик слід наносити за допомогою шпателя або кисті, намагаючись накладати рівний шар матеріалу. Герметиком може послужити епоксидна смола або силікон. Для дерев'яною або пластиковою стільниці підійдуть спиртові герметики.
5
Після висихання герметика приєднаєте стільницю до шафи і закріпіть її. Перед безпосередньою установкою мийки її краї змастіть із зворотного боку силіконом або приклейте по самому краю прокладку.
6
Потім розмістіть мийку в отворі стільниці і притисніть допомогою струбцин, приготованих заздалегідь. Залиште конструкцію на деякий час, щоб герметизуючі матеріали могли стабілізуватися. Після цього обережно видаліть надлишки ущільнювача або силікону. Мийка готова до використання. Залишилося змонтувати на мийці змішувач і підключити підведення води.