Як визначити оператора зв'язку за номером телефону. Beeline перші цифри.

Часто ми стикаємося з ситуацією, коли потрібно дізнатися оператора за номером мобільного телефону. Всі оператори надають спеціальні пільгові тарифи для дзвінків всередині «рідної» мережі. Тому варто перевірити до яких операторам відносяться телефони у вашому довіднику.
Інструкція
1
Визначити оператора за номером телефону ви можете на одному із спеціальних сайтів. Наприклад, на http://mtsoft.ru/abcdef ви можете вирахувати не тільки оператора за номером телефону, але і регіон, в якому зареєстрований номер абонента. Таку ж інформацію можна отримати і на інших сайтах: http://www.spravportal.ru/services/PhoneCodes/MobilePhoneInfo.aspx або http://sbinfo.ru/operator.php.
2
Трьох великих російських операторів ви точно дізнаєтеся за першими трьома цифрам на початку телефонного номера.Каждому з операторів «великої трійки» («МТС», «Мегафон», «Білайн») виділено більше кодів, ніж усім іншим російським операторам разом узятим.
3
Подивіться на перші три цифри - це DEF-код. Якщо ви бачите цифри від 910-919 або від 980-988, то це «МТС». Числа 903,905,909, 960-964 вкажуть на «Білайн». Цифри 920-931, 937 говорять про те, що власник телефону користується «Мегафоном». Всі інші оператори мають сьогодні у своєму розпорядженні всього лише сім тризначних кодів - 901,902,904,908,950,951,952.Подавляющіе число кодів належать формату GSM. Така ситуація склалася тому, що найбільше абонентів використовують сьогодні цей вид зв'язку.
4
В інтернеті ви також зможете знайти спеціальні програми для визначення операторів та регіону, в якому знаходиться людина, за номером телефону. Наприклад, в таких програмах як DEF або Pnone Wizard ви знайдете номер будь-якого абонента, якого б оператору він не належав.
5
Також можна перевірити потрібний вам телефон в інтернеті по базах даних стільникових операторів. Там буде вказано найбільш точний і повний діапазон, в якому знаходяться номери даного оператора в даному регіоні. Особливо це корисно для тих операторів, які користуються загальними DEF-кодами. Наприклад, Tele2 в GSM-мережі користується загальними кодами 904,908,950,951,952. А Sky link в CDMA-мережі - кодом 901.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qu5jPTQJtfQ
У мережі Інтернет існують спеціальні сервіси, що дозволяють визначити за номером телефону, якому оператору стільникового зв'язку належить номер, а також дізнатися його географічне розташування.
Інструкція
1
Отримуючи повідомлення або дзвінок з незнайомого номера, ми, природно, задаємося питанням, що ж це за номер. Скориставшись одним із спеціальних онлайн-сервісів з визначення номерів телефонів, ви зможете отримати необхідну інформацію.Чтоби визначити приналежність номера, зайдіть на один із сайтів: www.spravportal.ru або www.mtt.ru.
2
Для того щоб за допомогою сайту www.spravportal.ru визначити приналежність номера, на головній сторінці сайту клацніть на «Визначити оператора за номером телефону», а потім введіть номер телефону, який ви бажаєте ідентифікувати і натисніть «Визначити оператора». Система видасть відповідь, в якому будуть вказані: країна і регіон в якому зареєстрований номер, а також оператор, що надає послуги стільникового зв'язку для цього номера.
3
Щоб визначити оператора зв'язку за допомогою сервісу www.mtt.ru, на головній сторінці перейдіть в розділ «Довідкова інформація». В меню зліва знайдіть пункт «Коди мобільних операторів» і клацніть по ньому. Вам буде запропоновано ввести тризначний код і семизначний номер телефону, після чого слід натиснути кнопку «Показати». Система надасть вам інформацію про те, яким оператором стільникового зв'язку наданий введений номер телефону.