Як розблокувати документ Word. Розблокувати файл word.

Microsoft Word надає можливість користувачам встановлювати захист на створювані документи . Але, встановивши пароль досить давно, можна запросто його забути. Саме в таких випадках і стають досить корисними програми, що дозволяють відновити втрачений доступ. Що потрібно зробити щоб, зняти захист з документа?
Вам знадобиться
  • - програма Word Password Recovery Wizard.
Інструкція
1
Завантажте програму Word Password Recovery Wizard з інтернету. Зверніть увагу, що програма умовно-безкоштовна. Тому при тривалому користуванні доведеться купувати ліцензію або шукати безкоштовний аналог. Також зверніть увагу, з якими документами, яких версій MS Office може працювати програма. Встановіть програму на локальний диск. Варто відзначити, що вибір подібних програм досить широкий. При цьому принцип їх роботи практично однаковий.
2
Запустіть програму. Являтиметься діалогове вікно. Для того щоб приступити до видалення паролів, необхідно вказати цікавить файл. Для цього натисніть на піктограму "Open", розташовану на головній панелі інструментів або виберіть відповідний пункт з головного меню. Після цього в робочій області з'являться вкладки. Автоматично буде запущений процес підбору пароля для даного документа через що вже має профілю за замовчуванням. Якщо пароль буде визначений, то він з'явиться у відповідній вкладці "Status/Document Protection", якщо ні, то перейдіть до пункту 3.
3
Налаштуйте або виберіть потрібний профіль пошуку і видалення пароля. Для цього скористайтеся головним меню "Tools/Profile manager ..." або піктограмою "Profile managers", яка розташовується на головній панелі інструментів. У що з'явився діалоговому вікні "Attack profile manager" налаштовуються основні параметри підбору пароля. Можна застосувати профіль за замовчуванням, можна скористатися конструктором профілів, можна вручну вибрати відповідні параметри підбору.
4
Виберіть пункт меню "Attack/Resume" або натисніть на поєднання клавіш Ctrl + Alt + R. Запускається процес підбору пароля. Це може зайняти деякий час. Після завершення підбору у вкладці "Status/Document Protection" з'явиться пароль захисту документа. От і все. Відкрийте документ, зайдіть в "Сервіс/зняти захист ...", введіть отриманий пароль і зніміть захист з документа.