Як видалити свій ящик з Mail.

Видалення поштової ящика на Mail.ru полягає в заповненні спеціальної форми на даному поштовому сервісі, після чого можна з полегшенням забути свій старий електронну поштову адресу.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - веб-браузер Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera або Google Chrome.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ви підключені до інтернету. Далі відкрийте веб-браузер, введіть в його адресний рядок mail.ru і дочекайтеся завантаження головної сторінки поштового сервісу. У лівому верхньому куті введіть дані логіна і пароля в форму авторизації і, клікнувши «Увійти», зайдіть в поштовий ящик.
2
Зверніть увагу на верхню панель управління, де розташоване підменю «Ще». Виберіть у ньому посилання «Допомога» і перейдіть по ній для виконання подальших дій з видалення поштової скриньки.
3
Прокрутіть вниз сторінку довідкового центру Mail.ru і знайдіть пункт №11 «Як видалити поштову скриньку, яка мені більше не потрібен?». Клікніть по ньому. Вам буде запропоновано скористатися спеціальним інтерфейсом з метою видалення поштової скриньки. Посилання «спеціального інтерфейсу» розташована поруч, клікніть по ній, щоб перейти до відповідної сторінки.
4
Перейдіть до форми видалення, розташованої в «спеціальному інтерфейсі», і правильно заповніть її поля, слідуючи зазначених інструкцій. Вкажіть причину видалення ящика у відповідному полі. Причиною може бути «Захист від спаму», «Реєстрація нової адреси пошти» і т.д. Далі завершите видалення поштової скриньки, клікнувши на посилання «Видалити».
Зверніть увагу
Видалення поштової скриньки призводить до незворотних наслідків: - весь вміст ящика видаляється без можливості відновлення, також видаляються всі ваші акаунти і записи на foto.mail.ru, video.mail.ru, blogs.mail.ru і my. mail.ru; - після видалення ящика протягом трьох місяців його ім'я (адреса) вважатиметься зайнятим і зареєструвати другий ящик з такою ж адресою не вийде.
Корисна порада
Щоб відновити помилково вилучений ящик, зверніться до Служби Підтримки Mail.ru.Невозможно самостійно перейменувати поштову скриньку. Спочатку видаліть непотрібний аккаунт і далі зареєструйте новий з іншим ім'ям.