Як відмити душову кабіну. душова кабіна скляна Як відмити.

Поступово на стінах душової кабіни скупчуються різні забруднення від поганої води, мила і шкірного жиру. Відмити душову кабіну можна різними засобами. Головне - не використовувати їдких речовин, які можуть зіпсувати зовнішній вигляд скла або полістиролу.
Вам знадобиться
  • - чистячі гелі або спреї;
  • - лимонна кислота;
  • - оцет;
  • - губка;
  • - зубна щітка ;
  • - засіб для стекол і дзеркал;
  • - пульверизатор.
Інструкція
1
Для миття душових кабін виробляється безліч спеціальних засобів. Наприклад, "Delu", "М. Мускул", "Luxus", "OROfresh". Для душових кабін з полістиролу використовуйте "Tilex" або "Fresh Shower". Але не обов'язково застосовувати саме ці кошти, підійдуть будь чистячі гелі або спреї. Але не можна використовувати порошки, так як в них містяться занадто грубі абразивні частинки, які можуть пошкодити оргскло або акрил.
2
Змочіть стінки кабіни теплою водою і нанесіть небагато чистячого гелю на м'яку губку. Активними рухами почистіть душову кабіну зовні і зсередини, трохи почекайте і сполосніть чистою водою. У важкодоступних місцях спробуйте видалити забруднення старою зубною щіткою, але намагайтеся сильно не терти, інакше можуть з'явитися мікротріщини. Змивати засіб потрібно ретельно, інакше залишаться білі розводи на склі.
3
Також можна очищати стінки душової кабіни лимонною кислотою. Розведіть пакетик кислоти (10 грам) в 100 мл теплої води і перелийте рідина в пульверизатор. Розпорошите склад на стіни душової кабіни і залиште на 10-15 хвилин. Потріть губкою і змийте теплою водою. Якщо відкладення від води не відмилися таким методом, то збільште концентрацію лимонної кислоти, додавайте на 100 мл води 2 пакетика. Замість лимонки підійде і столовий оцет, його необхідно близько 20 мл на 100 мл води.
4
Якщо у вас з'явився грибок в душовій кабінці, обробіть її стінки слабким розчином хлорки. Добре обполосніть чистою водою і протріть сухим рушником, після цього приміщення необхідно провітрити.
5
Щоб додати блиск, візьміть м'який рушник і злегка змочіть його в рідині для стекол і дзеркал. Протріть кабінку з усіх боків. Так ви видалите розводи, які утворилися в результаті миття різними миючими гелями і захистіть її від осідання частинок пилу.
Зверніть увагу
Митися в ній дуже тепло. Такі прибамбаси як масаж ніг і спини в практиці не використовуються, не потрібна і вішалка для рушника, тільки заважатиме. Найбільша проблема у всіх душових кабін це установка (потрібна підставка, щоб добре йшла вода) та герметизація (щоб не текло з щілин).
Корисна порада
Чеські душові кабіни luxus відгуки отримали, як дуже функціональні пристрої для ванної кімнати. На нашому форумі розглядалися багато виробників аналогічних пристроїв. Деякі моделі кабін luxus оснащені ударостійким склом. Є можливість використовувати різні види душу, включаючи тропічний, який є тільки в spa-салонах.