Як включити стиск ip заголовків.

Для комутованих з'єднань, тобто тих, що встановлюються за запитом користувача, є можливість більш тонкої настройки способів стиснення даних. Йдеться про включення або відключення стиснення заголовків IP-пакетів даних. В результаті стиснення збільшується швидкість обміну інформацією. Цей метод застосуємо тільки для з'єднань за запитом, тобто для постійного з'єднання з інтернетом через локальну мережу або роутер стиск IP-заголовків незастосовне.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» і виберіть меню «Панель управління». Виберіть категорію «Мережа та інтернет» і активуйте її лівим клацанням. Відкриється підрозділ, в якому знайдіть «Центр управління мережами і загальним доступом». Меню "Перегляд стану мережі та завдань" - те, що вам потрібно відкрити. Цей спосіб працює в системах Vista і Windows 7. Про особливості WinXP буде сказано нижче. Якщо у вас в панелі управління використовується вид не по категоріям, а "дрібні значки", натисніть одразу на іконку «Центру управління мережами ...». Цю процедуру може виконати користувач з будь-яким рівнем прав, за винятком доступу «Гість».
2
У нижній половині вікна натисніть напис «Підключитися до мережі». У спливаючому вікні праворуч з'явиться список ваших мережевих підключень. Якщо підключення використовується в даний момент, спочатку його потрібно роз'єднати. Клацніть правою кнопкою на імені підключення, яке хочете змінити. Виберіть «Властивості». Активуйте закладку «Мережа». Виділіть у верхній частині вікна напис «Протокол Інтернету версії 4 (TCP/IPv4)», після цього натисніть на кнопку «Властивості». Відкриється вікно настройки мережевого протоколу. Натисніть кнопку «Додатково» в нижній частині вікна. З'явиться вікно з заголовком «Додаткові параметри TCP/IP». У самому низу вікна, на першій закладці (Параметри IP), під заголовком «Зв'язок PPP", поставте галочку навпроти рядка «Використовувати стиснення IP-заголовків». Натисніть «ОК» у кожному з вікон для збереження зроблених змін.
3
Налаштування стиснення IP-заголовків для системи Windows XP не сильно відрізняється від описаної вище. Натисніть кнопку «Пуск», потім відкрийте меню «Панель управління». Знайдіть меню «Мережеві підключення» і відкрийте його. Далі виконайте ті ж операції, які описані в пункті 2. Всі дії та назви залишаються в силі. Врахуйте, що ця процедура неможлива при підключенні через технологію бездротового зв'язку Wi-Fi.