Як увійти в консоль відновлення.

В останніх операційних системах від компанії Майкрософт, найбільш поширених на домашніх комп'ютерах, є вбудоване засіб усунення проблем працездатності. Це засіб - консоль відновлення. При вмілому використанні вона може заощадити багато часу і сил будь-якому користувачеві.
Вам знадобиться
  • диск з настановним чином операційної системи
Інструкція
1
Візьміть диск з настановним чином операційної системи. Він поставляється разом з деякими комп'ютерами, його можна завантажити з інтернету, купити в магазині програмного забезпечення. Не має значення який у вас диск і звідки. Головне - щоб він був завантажувальним і відповідав вашій системі.
2
Увімкніть комп'ютер або перезавантажте, якщо ваш ПК вже працює. Після перезавантаження, як тільки на екрані з'явиться таблиця характеристик (який у вас процесор і скільки пам'яті), натисніть кілька разів «Delete» або «F2», щоб увійти в BIOS, основну систему запуску і настройки комп'ютера.
3
Знайдіть підменю, яке відповідає за порядок завантаження. Точне розташування цього меню вказати неможливо, воно різне у різних моделей материнських плат і, тим більше, у різних виробників. Шукайте пункт «Boot Configuration» і «Boot Sequence». Щоб увійти в той чи інший пункт меню, натисніть «Enter», переміщайтеся за допомогою клавіш-стрілок, а для вибору значення натискайте клавіші «плюс» і «мінус».
4
Коли знайдете потрібне меню, увійдіть в нього. Ви побачите список пріоритетів при завантаженні. Зазвичай це Hard Drive, CD-rom, Removable device, LAN. Це, відповідно, жорсткий диск, дисковод для лазерних дисків, флешка і завантаження з мережі. Натисніть клавішу вибору джерела завантаження кілька разів, так, щоб рядок з назвою дисковода опинилася в самому верху списку. Так буде встановлена завантаження з диска. Натисніть на клавіатурі клавішу F10, тоді всі зміни будуть збережені, а комп'ютер автоматично перезавантажиться.
5
Вставте завантажувальний диск з Windows в дисковод, якщо ви не зробили цього раніше. Якщо все зроблено вчасно - з'явиться синій екран установника операційної системи. Якщо почалася звичайна завантаження системи - просто натисніть кнопку перезавантаження комп'ютера. Прочитайте повідомлення програми установки і натисніть клавішу R, щоб запустити відновлення системи за допомогою консолі.
6
Натисніть «Enter», коли на моніторі з'явиться питання, в яку копію системи слід увійти - найімовірніше, у вас на комп'ютері всього одна система, яка знаходиться на диску C:.
7
, введіть пароль адміністратора у вікні для введення пароля, яке з'явиться на екрані. Якщо ви не знаєте цього пароля, введіть ваше ім'я користувача та пароль - швидше за все ваш обліковий запис теж має права адміністратора комп'ютера. Готово. Ви в консолі відновлення системи.