Як включити камеру на моніторі. скачати щоб з'явився значок веб камери.

У деяких сучасних моніторах є зручне нововведення - вбудована веб-камера. Однак не завжди включення цього доповнення продумано виробником до дрібниць. Тому у багатьох покупців таких суміщених пристроїв виникають труднощі з підключенням і використанням камери.
Інструкція
1
Для початку підключіть кабель від монітора до системного блоку. Якщо цей кабель є в комплекті - добре, використовуйте його. Якщо сполучного шнура ні - візьміть інструкцію монітора і зайдіть з нею в найближчий комп'ютерний магазин. Найчастіше використовується стандартний USB A/B-кабель, такий же, як для підключення принтера.
2
Коли кабель з'єднає ваш монітор і комп'ютер, почекайте хвилинку, а потім відкрийте «Мій комп'ютер». Якщо у вас операційна система Windows XP - є висока ймовірність, що нижче іконок дисків ви побачите значок камери. Запустіть його подвійним клацанням і, якщо камера автоматично розпізнає, ви побачите зображення.
3
Якщо значок веб-камер не з'явився або у вас встановлена Windows 7, можна перевірити камеру іншим способом. Відкрийте програму Skype, натисніть кнопку «Інструменти» і виберіть пункт «Настройки». У колонці зліва виберіть «Настоянки відео». У правій частині вікна з'явиться картинка або ж повідомлення про те, що камера не знайдено.
4
Припустимо, ви виконали всі дії, але камера не запрацювала. Швидше за все, це означає, що не встановлені драйвери на вашу камеру. Перевірте, чи є в коробці від монітора диск з програмним забезпеченням.
5
Якщо диск з драйверами є, вставте його в дисковод і натисніть «Встановити» або «Install» у вікні автоматичної установки, яке з'явиться на екрані. Коли програми встановляться, повторіть другий і третій пункти, можливо, камера запрацює.
6
Якщо у вас немає диска, або на ньому не виявилося підходящого драйвера, потрібно його знайти і встановити окремо. Відкрийте в браузері сторінку пошукової служби, Google або Яндекс, або будь-яку іншу. У рядку пошуку наберіть «скачати драйвер камери» + повна назва вашого монітора (його можна знайти на задній стінці пристрою), наприклад «скачати драйвер камери Asus VK222H». Найнадійніший спосіб - це пошук на сайті компанії-виробника. Зверніть увагу, що драйвер камери на сторіночці виготовлювача може бути окремо від драйвера на сам монітор.
7
Встановіть драйвер камери, який ви завантажили. Потім перевірте працездатність камери способом, описаним у пунктах 2 і 3. Якщо не допомогла установка програмного забезпечення, зверніться в гарантійно-сервісний відділ організації, де ви придбали монітор, або в сервісний відділ будь-якої комп'ютерної фірми.