Як відключити спливаючі рекламу.

Спливна реклама в інтернеті - один з найефективніших способів монетизації різних сайтів. Однак крім доходу власнику спливаюча реклама приносить величезну кількість незручностей користувачам і підвищує витрата трафіку. Популярним засобом боротьби зі спливаючої рекламою є браузерні розширення AdBlock, яке є в багатьох браузерах інтернету.
Інструкція
1
Якщо ви хочете раз і назавжди покінчити з настирливої рекламою в мережі, встановіть на комп'ютер браузер Google Chrome, який володіє можливістю установки розширень. Одне з таких розширень під назвою AdBlock є потужним інструментом блокування реклами в інтернеті будь-якого виду - від банерів і простих посилань, до складних спливаючих вікон. Знайти AdBlock можна в інтернет-магазині Chrome, зайти в який можна натиснувши відповідне посилання на відкритій порожній вкладці браузера, або зайшовши в його налаштування і натиснувши кнопку «Розширення», що знаходиться в підменю «Інструменти».
2
В інтернет-магазині Chrome знайдіть сторінку розширення AdBlock. Посилання на це розширення, як правило, знаходиться в розділі "Популярні", так як число його користувачів давно перевалило за 2 мільйони. Для завантаження та встановлення даного розширення достатньо натиснути кнопку "Додати в Chrome". Дочекайтеся завантаження файлу. Після цього кнопка налаштувань розширення з'явиться у правому верхньому куті браузера. Крім цього налаштування AdBlock відкриються у вікні браузера у вигляді окремої вкладки.
3
У налаштуваннях розширення AdBlock встановіть параметри відключення спливаючій реклами. Якщо ви хочете, щоб на певному сайті спливаючі вікна не блокувалися, то додайте цю адресу в список винятків. Також, управляти даними розширенням можна прямо з тулбара, натиснувши лівою кнопкою миші на його іконку. За допомогою AdBlock можна блокувати рекламу по URL і оповіщати користувачів і розробників про неможливість блокування реклами на конкретних сторінках.
Зверніть увагу
Розширення AdBlock також може бути встановлено в браузер Mozilla Firefox. При цьому його функціонування буде таким же як і в Chrome.
Корисна порада
Ддя блокування реклами у відеороликах YouTube поставте галочку навпроти відповідного рядка у вкладці налаштувань розширення.