Як скласти претензію постачальнику.

Часто виникає проблема невиконання або неповного виконання зобов'язань за договором. У цих випадках краще писати письмову претензію постачальнику. Єдиної форми претензії немає, але складена вона повинна бути так, щоб з тексту було зрозуміло, які вимоги і на якій підставі висуваються. Документ такого виду повинен містити наступну інформацію.
Інструкція
1
Підстави відносин сторін. Це може бути: договір про поставку (з реквізитами), заявка покупця на поставку, накладні на товар, рахунки, фактури, акти приймання, акти звірки розрахунків та інші зобов'язання.
2
Вказівка того, що і якою мірою порушено постачальником, з посиланнями на конкретні пункти Договору. Розрахунок суми вимог. Якщо розрахунок вимог до відповідача занадто великий за обсягом, то його краще оформити окремим документом як додаток до претензії. Бажано вказати точні посилання на норми законодавства, відповідно до яких ви обгрунтовуєте свої вимоги до постачальника. Викладайте свої вимоги в наполегливій, але ввічливій формі. У вас повинна бути абсолютно чітка позиція з попередженням про звернення до суду в тому випадку, якщо ваша претензія залишиться без уваги, чи не буде розглянута у встановлені терміни. Якщо в договорі були обумовлені можливі санкції (пеня) за порушення зобов'язань, то пошліться на відповідний пункт договору.
3
До тексту претензії прикладіть копії документів, на підставі яких ви виставляєте вимоги до постачальника, або вкажіть, що всі документи у вас, заявника, маються і прикладіть їх перелік.
4
Не забудьте зберегти у себе копію спрямованої претензії. Відправляйте претензію рекомендованим листом, краще з повідомленням про вручення. А також збережіть оригінали поштових документів, підтверджуючих напрям претензії: квитанцію про відсилання рекомендованого або цінного листа з повідомленням про вручення, поштове повідомлення, відмітка про прийняття до розгляду претензії.
5
Врахуйте, що в даний час точний термін відповіді на претензію законодавством не встановлений. Ви повинні вказати в тексті цей термін. Зазвичай це 1 місяць, але не менше 10-15 днів з моменту отримання постачальником претензії, або той рядків, який був обговорений в Договорі про поставку товару або послуги.
Корисна порада
У разі негативної відповіді на вашу претензію або відсутності відповіді в обумовлений термін, ви маєте право подати позовну заяву до арбітражного суду. Але пам'ятайте, що загальний строк позовної давності - 3 роки.