Як купити ліцензію Касперського.

Всім, хто часто користується всесвітньою павутиною, корисно мати хорошу антивірусну ліцензію . Серед великої різноманітності захисних програм, великою популярністю користується Антивірус Касперського. Яким же чином можна купити його ліцензійну версію?
Інструкція
1
Купіть ліцензію в інтернет-магазині. На офіційному сайті Касперського, kaspersky.ru, можна оформити замовлення для покупки електронної версії продукту. Зайшовши на сайт, виберіть продукт, який хочете придбати. Потім, натисніть кнопку «Оформити замовлення». Якщо хочете придбати більше 1 ліцензії для персональних продуктів, введіть в поле «Кількість» бажане число ліцензій. Обов'язково заповніть всі поля і перевірте, чи правильно ви це зробили. Уважно введіть адресу електронної пошти. Туди вам вишлють код актіваціі.Ознакомьтесь з умовами ліцензійної угоди і поставте галочку для підтвердження цього. Виберіть найбільш зручний для вас спосіб оплати. Ліцензію Касперського можна оплатити безготівковим способом, через «Ощадбанк». Платіж може йти протягом двох тижнів. Також можна розрахуватися за допомогою пластикової карти або через платіжну систему. Потім натисніть кнопку «Продовжити» і підтвердіть заказ.Еслі ви вибрали «електронний» спосіб оплати, то можна переслати гроші відразу ж, пройшовши по посиланнях. На адресу зазначеної електронної пошти ви отримаєте повідомлення з номером і складом замовлення, суму, яку ви повинні заплатити і стан замовлення (сплачений, відвантажено і т.д.). Також ви можете скасувати замовлення, пройшовши за відповідним посиланням.
2
Можна купити ліцензійну антивірусну програму в роздрібній мережі продажів у партнерів лабораторії Касперського. На вищезгаданому сайті можна ознайомитися з магазинами та офісами, де ви зможете придбати необхідний вам продукт. Пройдіть по посиланню «Купити у партнера», виберіть країну, регіон і місто. Ви отримаєте список адрес компаній, які є партнерами лабораторії Касперського.
3
Скористайтеся знижкою. Якщо ви є студентом і маєте міжнародну студентську карту ISIC, то можете купити ліцензію Касперського зі значною знижкою в 40%. Так що, якщо ви маєте намір купувати собі антивірусну програму, чому б не скористатися цією можливістю?