Як вивчити казахську мову.

Навіть людина, яка чує казахську мову кожен день, повинен вивчати цей мову з нуля як іноземну. Пропуск елементарних знань в області граматики й фонетики стає бомбою уповільненої дії. Щоб не підірватися на ній, потрібно уважно поставитися до вибору педагога.
Інструкція
1
Вибрати АвтоРай даний час існує декілька відомих авторів навчальних посібників. Наприклад, автор чотирьох підручників Олена Романенко, яка стала лауреатом премії президентського Фонду розвитку державної мови за кращу методику викладання казахського. Інший прославлений автор і перекладач - Туреханов Алмаханбет, багато років пропрацював у державній сфері та навчальний казахському мови за оригінальною методикою. Так само в Інтернеті можна знайти самовчитель Пєтухова. Він був складений на базі дев'яти підручників, написаних природними носіями казахської мови.
2
Вивчити азиЕслі казахський мова потрібна для роботи, особливо для ведення переписки та ділових переговорів, то варто забути про свої навички усного та писемного мовлення. Потрібно чітко і виразно пояснити викладачеві, що не всі елементи граматики можна осягнути інтуїтивно, а правильна вимова не передається по повітрю. Доведеться запастися терпінням і почати вивчення з першої сторінки підручника. Хороший викладач казахської мови - це людина з безмежним запасом терпіння.
3
Оточити себе поддержкойВ першу чергу, це софт - електронний словник казахської мови, флеш-картки, програми-каталогізатори та інше. Потім потрібно створити кілька папок. Наприклад, «Аудіо», «Відео», «Література». Їх потрібно наповнити змістом, який допоможе у вивченні казахської мови. Необхідно спілкування. Якщо немає можливості спілкуватися в реальному житті, то варто зареєструватися на форумах та соціальних мережах.
Зверніть увагу
Вивчення казахської мови піде швидше, якщо почитати про історію його виникнення, поспілкуватися з професійними філологами і лінгвістами або просто ентузіастами казахської мови.
Корисна порада
Кожен день варто переглядати новинні сайти казахською мовою, читаючи і переводячи заголовки. Якщо заголовок цікавий, то статтю потрібно теж перевести, виписати звідти мінімум десять нових слів і завчити їх.